II Kolejka Ligi Okręgowej. MKS liderem.

Dodano: 27 sierpnia 2003 16:35, Autor: Waldemar Konarzewski

Bardzo dobrze rozpoczęli sezon piłkarze Małkinii. W niedziele odnieśli drugie zwycięstwo, dzięki czemu awansowali na pozycje lidera.

MKS Małkinia - ISKRA Krasne 3:0 (1:0)
Bramki: Rościszewski 15,90, Góral A. 85.

MKS: Góral P., Polak, Stachurski, Gromek, Maciejewski, A. Góral, D. Goral, A. Żelakiewicz, Suski, Przesmycki (45 Kuropatwa), Rościszewski.

Początek należał do gospodarzy. Już w 15 minucie objęli oni prowadzenie po golu Mariusza Rościszewskiego, który dobił odbitą piłkę przez bramkarza Iskry po strzale Artura Żelakiewicza. Potem gra się wyrównała. Zespół MKS-u dobrze zagrał także w drugiej połowie. Najpierw wynik strzałem głową podwyższył ponownie Rościszewski, a w ostatniej minucie rezultat ustalił Arek Góral, wygrywając pojedynek z golkiperem Iskry.

Wyniki II kolejki:
Wieczfnianka W.- Orlęta Baboszewo 2:0, Gladiator S. - Wkra Pomiechówek 1:1, Gwar Pawłowo - Sona Nowe Miasto 1:0, Kryształ - Błękitni Raciąż 2:3, MKS Przasnysz -Wkra Żuromin 3:0, Grom Okunin - Wkra Bieżuń 0:2.

W następnej kolejce grają: (30-31 sierpnia)
Wkra Bieżuń - MKS Małkinia, Iskra Krasne - Wieczfnianka, Wkra Żuromin - Grom Okunin, Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz, Sona Nowe Miasto - Kryształ Glinojeck, Wkra Pomiechówek - Gwar Pawłowo, Orlęta Baboszewo - Gladiator Słoszewo.