LPSA: Qfle obejmują prowadzenie

Dodano: 4 grudnia 2012 11:53, Autor: Adrian Paszczyk

Drużyna Qfle po wysokiej wygranej z Licealem przewodzi tabeli Ligi Piłki Siatkowej Amatorów.
2 grudnia w ostrowskiej hali MOSiR przy ulicy Henryka Trębickiego odbyła się druga kolejka Ligi Piłki Siatkowej Amatorów.

W pierwszym meczu Orły-Schneider pokonały drużynę Sadowne 2:0. W kolejnym pojedynku Zaciszna uległa Rafałkom 2:0, w drugim secie była bliska zwycięstwa, do tie-braka jednak nie doszło.

W trzecim meczu kolejki na boisku zaprezentowała się drużyna Qfle i Liceal. Obecny lider tabeli zaprezentował wiele efektywnych, a zarazem efektownych akcji gromiąc swojego przeciwnika w dwóch setach 25:11 i 25:14. Kolejny pojedynek to Rubinek vs Lamperie. Przez dwa pierwsze sety na boisku toczyła się wyrównana rywalizacja czego efektem był wynik w setach 1:1. W tie-breaku to jednak Rubinek zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i wyraźnie wygrał 25:12.

W ostatnim spotkaniu kolejki Dream Team pokonał Huragan. Obie drużyny zaprezentowały wyrównany poziom, jednak więcej zimnej krwi w końcówkach setów zachował Dream Team i ostatecznie pokonał Huragan 2:0 (25:21, 25:21).