Sokół wygrywa i pnie sięw ligowej tabeli

Dodano: 10 grudnia 2012 11:42, Autor: Adrian Paszczyk

KS Legion Legionowo bez szans w starciu z Ostrowskim Klubem Koszykówki Sokół.
W rozegranym 8 grudnia meczu Ostrowski Klub Koszykówki Sokół pokonał KS Legion Legionowo 100:81. Początek meczu nie należał jednak do koszykarzy z Ostrowi Mazowieckiej, którzy przegrali pierwszą kwartę 25:28. Duża ilość punktów zdobytych przez oba kluby nie wynikała jednak z dobrej gry ofensywnej, a raczej z pasywnej postawy w obronie.

W kolejnej odsłonie Sokół przebudził się i wyszedł na prowadzenie wygrywając tę kwartę 27:21. Od tego momentu wszystko było pod kontrolą Sokoła, który zwyciężył w trzeciej kwarcie 29:24 i czwartej kwarcie 19:8 oraz w całym meczu 100:81.

Doskonale spisywali się Piotr Barszcz i Łukasz Ryfa, którzy w sumie zdobyli 61 punktów.

Dzięki zwycięstwu Sokół przesunął się z 3 na 2 miejsce w III lidze koszykówki. Kolejny mecz ostrowscy koszykarze rozegrają na wyjeździe z 3 drużyną ligi KS MON-POL Płock.

Tomasz Kil - 2

Sokół w obecnych rozgrywkach nie przegrał meczu wyjazdowego. W środę pokonał kolejnego rywala - GLKS Nadarzyn.

Sokół po emocjonującym pojedynku wygrywa z Ochotą

24 listopada 2012, Adrian Paszczyk

Kosz na wagę zwycięstwa padł w ostatniej sekundzie meczu.

Hala MOSiR odczarowana - Sokół zwycięża z Grójcem

19 listopada 2012, Adrian Paszczyk

Ostrowscy koszykarze po raz pierwszy w obecnym sezonie sięgnęli po zwycięstwo w ostrowskiej hali MOSiR.