Sokół umacnia się na 2 miejscu w tabeli

Dodano: 17 grudnia 2012 10:33, Autor: Adrian Paszczyk

W meczu na szczycie OKK Sokół pokonał 3 drużynę ligi KS MON-POL Połock.
Ostrowscy koszykarze jechali do Płocka w bojowych nastrojach. Zwycięstwo z tamtejszym MON-POLem dawał znaczną przewagę w ligowej tabeli. Początek spotkania rozegranego 15 grudnia przebiegał pod dyktando Sokoła. Ostrowianie zakończyli pierwszą kwartę z przewagę 3 punktów.

W drugiej kwarcie obraz gry uległ diametralnej zmianie. Gospodarze rozbili drużynę Sokoła 27:24. To na szczęście nie podłamało koszykarzy z Ostrowi Mazowieckiej, którzy zabrali się za odrabianie strat. Trzecia kwarta zwycięska dla Sokoła, ale na prowadzeniu w dalszym ciągu znajdowali się gospodarze. W ostatnich minutach 4 kwarty Sokół zdobył cenne prowadzenie, które następnie powiększył do 5 punktów. Mecz zakończył się wynikiem 67:72 dla Sokoła.

To było ostatnie spotkanie ostrowskich koszykarzy w bieżącym roku kalendarzowym, a także ostatnie spotkanie 1 rundy.

MON-POL Płock - OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 67:72 (15:18) (27:14) (11:17) (14:23)

KS Legion Legionowo bez szans w starciu z Ostrowskim Klubem Koszykówki Sokół.

Dobra passa Sokoła trwa

7 grudnia 2012, Adrian Paszczyk

Sokół w obecnych rozgrywkach nie przegrał meczu wyjazdowego. W środę pokonał kolejnego rywala - GLKS Nadarzyn.

Wyjazdowe zwycięstwo Sokoła

1 grudnia 2012, Adrian Paszczyk

Po zaciętym pojedynku Ostrowski Klub Koszykówki Sokół odniósł cenne zwycięstwo nad AZS UW Warszawa.