MUKS Piaseczno bez szans w starciu z Sokołem

Dodano: 28 stycznia 2013 16:05, Autor: Adrian Paszczyk

Ostrowscy koszykarze bez większych problemów pokonali MUKS Piaseczno podczas minionej kolejki III ligi koszykówki.
26 stycznia koszykarze z Ostrowi Mazowieckiej zmierzyli się z MUKS Piaseczno. W spotkaniu rozegranym w hali MOSiR przy ulicy Henryka Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej, Sokół zaprezentował zdecydowanie wyższy poziom.

Przeciwnik w pierwszej kwarcie spotkania zdołał nawiązać równorzędną walkę. Pierwsze 10 minut meczu zakończyło się wynikiem 17:16 dla zespołu z Ostrowi Mazowieckiej.

Kolejne dwie kwarty to już popis gospodarzy. W drugiej kwarcie Sokół zdobył 8 punktów przewagi, natomiast w trzeciej 20 punktów. Ostatecznie wynik meczu to 87:57.

W kolejnym meczu Sokół zagra na wyjeździe z MKS Polonia Warszawa. Przeciwnik koszykarzy z Ostrowi Mazowieckiej niezmiennie przewodzi w tabli bez ani jednej przegranej. Sokół znajduje się na 2 miejscu.