PKS Ostrów Mazowiecka - rozkład jazdy

Aktualizacja: 26 marca 2013

Dworzec Autobusowy Ostrów Mazowiecka

Przyjazd Kierunek Odjazd
Andrzejewo 14:40 S
09:30 F, 16:15 S Andrzejewo
przez Jasienica
06:20 S
12:40 F Andrzejewo
przez Króle Duże
16:20 F
07:45 S Andrzejewo
przez Murowanka
Andrzejewo
przez Murowanka, Jasienica
11:20 F
18:20 5-7a Augustów D.A.
przez Szczuczyn
10:35 5-7a
07:40 S Bartosy
przez Przedświt, Wąsewo
07:55 UPA, 09:33 UP+ Białowieża 16:22 UP
07:15 LP, 14:56 LP, 16:19 NP+, 17:55 Nn5-7, 22:05 NfP Białystok Dworzec Autobusowy 08:00 DP, 08:50 L1, 09:35 D671, 14:40 LP, 20:10 LP
09:18 Pa51, 15:46 PUB Bielsk Podlaski
przez Ciechanowiec D.A.
18:15 Pa51, 20:45 PUB
07:35 F Boguty-Pianki
przez Andrzejewo, Czyżew-Osada
14:40 F
10:30 F, 15:30 S Brok
07:25 F, 12:00 U+, 14:30 H, 16:10 F, 19:20 F
12:50 U+, 15:20 H, 15:40 S, 17:00 F, 20:10 F Brok
przez Laskowizna
09:40 F, 09:45 U+
07:25 S, 08:50 F, 10:40 U+, 12:50 F Brok
przez Stare Kaczkowo
07:45 U+, 11:30 F, 14:40 S
11:50 F Brzezienko Rościszewskie
przez Rząśnik Włościański, Wąsewo
10:20 F
Ciechanowiec D.A.
przez Małkinia PKP, Nur, Zaszków
11:20 U+
08:55 F, 14:30 F, 16:55 F Czyżew-Osada
przez Zaręby Kościelne
06:55 F, 12:40 F, 15:10 F
15:30 S Daniłowo
przez Gródźki
Daniłowo
przez Małkinia Urząd Gminy, Kańkowo
14:40 S
Dybki
7:35 F, 14:00 S
14:15 PU Gdańsk D.A.
09:30 PU
15:45 e"P Gdańsk D.A.
przez Ostrołęka D.A., Olsztyn D.A., Elbląg D.A.
11:05 d'P
09:20 UP, 11:04 aP, 11:15 Un57, 13:10 UP, 14:45 UPE5-7, 14:49 aP, 19:05 NnP, 21:00 aP Giżycko D.K. 01:00 aP, 09:55 UP, 11:45 aP, 14:45 UP, 18:10 Un57, 19:05 LP, 20:00 aP, 20:05 UPE5-7
03:35 NnP, 09:45 UPps, 14:30 UP, 22:45 aP Gołdap D.A. 00:50 nPps, 05:10 aP, 12:25 UP, 16:15 NnP
08:10 LP Grajewo
15:30 LP
Jasienica
przez Guty-Bujno, Króle Duże
12:40 F
13:45 F Jasienica
przez Króle Duże
07:45 LP Kolno D.A.
przez Łomża D.A.
17:30 LP
09:00 S Koskowo II
przez Gniazdowo
07:30 S
07:45 S Koskowo II
przez Kosewo Wieś
15:30 S
07:45 F Kossaki
przez Małkinia PKP, Nur
15:30 F
08:00 S, 10:25 U+, 15:40 S Kuskowizna
07:40 S, 08:15 U+, 15:20 S
13:25 Lublin D.A.
przez Siedlce D.A
10:40 UŁ*
05:43 LP, 10:10 LP, 14:10 UP, 16:10 UnP, 17:40 UnP Łomża D.A. 11:30 LP, 18:35 LP, 19:45 UP, 20:45 UnP, 22:15 UnP
11:02 d'P Łosicie D.A.
przez Siedlce D.A.
15:50 e"P
Małkinia ZSZ
07:15 F, 10:00 F, 12:25 F, 16:00 F
18:30 aP Mikołajki
10:40 aP
6:30 F, 09:06 F, 13:05 U Nur
przez Małkinia PKP
09:40 U, 11:30 F, 13:50 F
10:35 UŁ* Olsztyn D.A.
przez Ostrołęka D.A., Szczytno D.A.
13:30
07:40 L Ostrołęka D.A.
15:35 L
09:05 F, 09:45 L6, 11:05 S, 12:05 F, 14:25 Fg, 15:45 HL6, 15:50 S, 17:05 F, 18:05 S, 21:25 Fg Ostrołęka D.A.
przez Czerwin
06:30 F, 07:40 F, 08:40 F, 10:40 A, 12:20 F, 13:40 S, 16:15 F, 18:30 Lg
12:15 LC, 13:15 F, 18:15 HLC Ostrołęka D.A.
przz Czerwin, Troszyn
05:24 F, 06:40 L6, 12:20 LC, 20:20 Fg
08:05 F. Ostrołęka D.A.
przez Goworowo, Kamianka
04:42, 05:25 L, 06:15 F, 06:45 L, 12:55 U, 13:52 U, 16:52 U+, 16:55 A, 18:20 L+ Ostrów Mazowiecka, ul Kościuszki LO
09:35, 21:20 A, 22:37 L+
15:10 F Ostrów Mazowiecka ul. Stacyjna ZURAD
14:50 F
08:15 S, 13:55 S Ostrów Mazowiecka D.A
przez Komorowo Stare
07:40 S, 13:20 S
07:40 S Ostrów Mazowiecka D.A.
przez Komorowo Stare, Koziki, Ostrów Maz. ul. Różańska-Magazyn
14:40 S
08:52 U+, 10:24 U+ Ostrów Mazowiecka D.A.
przez Kuskowizna
08:30 U+, 10:00 U+,
15:30 S Ostrów Mazowiecka D.A.
przez Ostrów Maz. ul. Różańska-Magazyn, Koziki, Komorowo Stare
06:45 S
13:15 S Pałapus Szlachecki
12:40 S
Pieńki Wielkie
przez Murowanka, Jasienica, Andrzejewo, Mianowo
15:10 S
07:30 S Pieńki Wielkie
przez Pęchratka Mała, Andrzejewo, Mianowo
07:25 F, 07:44 S, 09:20 F Poręba Wieś
15:30 S
07:20 S Prostyń
14:30 S
07:46 S Rabędy/lubotyńskie
08:35 S Różan ul. Poniatowskiego
przez Brudki Skrz.
13:40 S
13:55 S Różan ul. Poniatowskiego
przez Rząśnik Włościański, Wąsewo, Jurgi
11:20 S
18:30 NEPps Ruciane Nida D.A.
10:40 NEP
08:55 F, 18:30 F Rząśnik Lubotyń Kol.
przez Kosewo Wieś
07:30 F, 13:45 S, 14:45 F, 17:05 F
15:30 S Rząśnik Lubotyń Kol.
przez Kosewo Wieś, Koskowo II, Rząśnik Lubotyński
12:30 S
06:30 S Rząśnik Lubotyński
przez Brzozowa
16:10 S Rząśnik Lubotyński
przez Grądziki
15:35 L Siedlce S.A.
07:45 L
09:25 PU Siemiatycze D.A.
14:20 PU
08:25 S, 13:55 S, 14:35 S Stare Lubiejewo
08:00 S
12:00 F, 16:30 S Stary Lubotyń
07:50 S, 10:50 F
07:40 H Stary Lubotyń
przez Gniazdowo
16:10 H
Stary Lubotyń
przez Pałapus Szlachecki, Żochowo
14:40 S
09:30 S Stary Lubotyń
przez Żochowo
07:00 LP, 09:05 LP, 11:25 NP, 15:25 NnP , 18:15 NP Suwałki D.A.
przez Augustów D.A.
09:10 NP, 13:10 LP, 15:40 LP, 17:45 NP, 20:20 NnP
16:35 U+ Szulborze Wielkie
15:00 U+
07:40 H, 07:50 S,11:35 F Szulborze Wielkie
przez Zaręby Kościelne
10:00 F
15:20 F Udrzyn
przez Poreba Wieś
16:15 F
00:45 nPps, 00:45 aP, 04:45 aP, 08:55 NP, 09:50 UP, 10:10 aP, 10:15 aP, 10:15 NEP, 11:20 aP, 12:00 UP, 12:55 LP, 13:25 LP, 14:40 UP, 15:25 LP, 16:10 NnP, 16:20 UP, 16:50 UP, 17:30 NP, 17:45 Un57, 18:13 Pa51, 19:00 LP, 19:55 aP, 20:00 UPE5-7, 20:05 NnP, 20:45 PUB Warszawa D.A. Zachodni
03:35 NnP, 07:00 LP, 07:55 UPA, 08:25 LP, 09:05 LP, 09:20 UP, 09:30 Pa51, 09:33 UP+, 09:45 UPps, 11:10 aP, 11:15 Un57, 11:25 NP, 11:35 UP, 13:10 UP, 14:30 UP, 14:45 UPE5-7, 14:55 aP, 15:25 NnP, 15:58 PUB, 18:15 NP, 18:30 aP, 18:30 NEPps, 19:05 NnP , 20:15 aP , 21:00 aP, 22:45 aP,
10:35 L, 10:35 5-7a, 12:35 L, 13:50 F, 15:05 U, 18:20 U, 19:30 U+ Warszawa D.A. Zachodni
przez Ostrów Maz. ul. Różańska LOK, Wyszków D.A.
05:30 L, 06:20 F, 06:50 L, 13:00 U
Warszawa D.A. Zachodni
przez Poręba Wieś, Brańszczyk
08:00 U
16:42 NP, 19:07 Nn5-71, 21:02 NP+ Warszawa, dw. Zachodni
przez Wyszków ul. Białostocka
09:35 N, 12:15 Ln5-7, 18:35 Nn+,
08:42 L1 Warszawa D.A. Zachodni
przez Wyszków D.A.
16:25 NP+
09:36, 21:18 A, 22:36 L+ Warszawa Dw.Gdański 04/03 04:45, 16:55 A, 18:20 L+
Warszawa Dw.Gdański 04/03
przez Ostrów Maz. ul. Różańska LOK
18:20 5-7a
19:14 U Warszawa, DW. Wileński 03
przez Poręba Wieś, Brańszczyk
21:50 U+ Warszawa Metro Ratusz Arsenał 06/55
przez Ostrów Maz. ul. Różańska LOK, Wyszków D.A.
14:00 U, 17:00 U+
14:40 LP, 20:07 LP Warszawa Port Lotniczy
07:18 LP, 14:58 LP
11:05 LP, 15:29 LP, 17:27 LP, 18:10 LP, 19:20 UP, 20:20 UnP, 21:50 Unp Warszawa Wschodni
05:45 LP, 07:45 LP, 08:15 LP, 10:15 LP, 14:15 UP, 16:15 UnP, 17:45 UnP,
05:45 F, 07:45 H, 09:50 F Wąsewo
przez Jelonki
12:10 F
06:25 F Wąsewo
przez Przedświt
15:30 F
13:50 H, 16:30 S Wąsewo
przez Rząśnik Włościański
07:40 F, 11:20 H, 14:35 S, 20:00 F
08:25 LP, 11:35 UP, 20:15 aP Węgorzewo Pl. Wolności
10:25 aP, 13:40 LP, 16:50 UP
07:54 S Wysocze
przez Jelonki, Wąsewo
15:10 S
09:34 N, 18:34 Nn+ Wysokie Mazowieckie D.A.
16:50 NP
Wyszków D.A.
przez Dybki
11:00 F
10:20 F Wyszków D.A.
przez Poręba Wieś, Brańszczyk
12:10 F
09:28 D671 Zakopane D.A.
17:55 Nn5-7
07:15 S Zalesie PGR
przez Jelonki
12:14 Ln5-71 Zambrów D.A.
05:50 S, 15:15 S, 19:15 Nn5-7, 21:10 NP+
06:05 F, 07:50 S, 15:50 S, 21:25 S Zaręby Kościelne
05:05 F,14:40 S, 16:30 F
Zaręby Kościelne
przez Jasienica, Andrzejewo
20:00 S
09:10 F Zaszków
przez Małkinia PKP, Nur
07:25 F Zawisty Nadbużne
przez Laskowizna, Brok
07:30 S, 11:30 F, 14:00 S, 16:50 S, 18:15 S, 19:41 S Zawisty Nadbużne
przez Małkinia PKP
06:30 S, 10:20 F, 12:50 S, 14:40 S, 17:10 F, 18:35 Fw^
Zawisty Nadbużne
przez Nowa Grabownica, Brok, Małkinia PKP
12:40 S, 15:30 S
08:00 DP Zielona Góra D.A.
22:05 NfP
Żochowo
06:40 S
15:27 S Żochowo
przez Gniazdowo, Stary Lubotyń
13:40 S
07:40 S Żochowo
przez Pałapus Szlachecki
Żyłowo
przez Gniazdowo, Stary Lubotyń, Podbiele
16:10 S

Legenda:

+
- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1
- kursuje w poniedziałki
5
- kursuje w piątki
5-7
- kursuje od piątku do niedzieli
6
- kursuje w soboty
7
- kursuje w niedziele
a
- kursuje w okresie wakacji
A
- nie kursuje w niedziele i święta
B
- nie kursuje w soboty
C
- kursuje w soboty, niedziele i święta
d'
- kursuje w dn.30.06-26.08. piątki, soboty, niedzielę
D
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E
- nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
e"
- kursuje w dn.01,07-27,08 soboty,niedzielę i poniedz.
F
- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
f
- nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
F.
- Kursuje w dni robocze poza dniami nauki szkolnej
g
- nie kursuje 24.XII
H
- kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
L
- nie kursuje I i II dzień Bożego Narodz.Wielkanocy i Nowy Rok
ł
- kursuje na zmianę z Radzyniem Podlaskim
Ł*
- kursuje na zmianę z Olsztynem
P
- kurs pośpieszny
ps
- kursuje w piątek,sobota,niedziela,poniedziałek
S
- kursuje w dni nauki szkolnej
U
- nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w pierwszy dzień Wielkanocy

Szczegółowe informacje o odjazdach i przyjazdach pod nr: 703 403 341, z telefonu stacjonarnego: 29 745-44-22

Wyszukiwarka połączeń

Powyższa wyszukiwarka pochodzi ze strony GoEuro.pl.
Jeżeli poszukujesz rozkładu jazdy połączeń autobusowych - zobacz na tej stronie


Kontakt

Dworzec PKS w Ostrowi Mazowieckiej
ul. Ludwika Mieczkowskiego 25
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 29 745-44-22
tel. 29 644 14 74 (dyżurny ruchu)
tel. 29 644 14 80 (kierownik)
strona: www.pks.ostroleka.pl

Rozkłady jazdy PKS w innych miejscowościach

PKS Wyszków
PKS Pułtusk
PKS Małkinia Górna PKS Zambrów

Rozkłady jazdy PKP w innych miejscowościach

PKP Wyszków
PKP Małkinia Górna

Katalog firm promowane

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Kilińskiego 2/41
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców.

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szeroki zakres usług xero!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]