Grafik 3Ds

Dodano: 12 lutego 2019 15:14, Kategoria: Praca - Zatrudnię

Grafik 3Ds
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Oferujemy możliwość udziału w bardzo ciekawych projektach- powstawania nowoczesnych oraz unikatowych klatek funkcjonalnych do fitnessu.

Obowiązki:
- Praca na dotychczasowych modelach oraz opracowywanie nowych modeli według potrzeb klienta
- Współpraca z projektantem i działem marketingu,
- Współpraca z managerem projektu w zakresie ustalenia budżetu i harmonogramu prac.
Wymagania:
- Znajomość oprogramowania 3Ds Max,
- Znajomość Adobe Photoshop , Adobe InDesign, Sketchup, Illustrator, Photoshop, Blender bedzie dodatkowym atutem
- Duża kreatywność i doświadczenie w tworzeniu modeli 3D - zarówno elementów architektonicznych jak i wyposażenia wnętrz poparte portfolio,
- Umiejętność tworzenia i rozwijania projektów oraz kreatywna interpretacja koncepcji,
- Doświadczenie w tworzeniu wizualizacji 3D,
- Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów dla branży fitness.
- Poszukujemy osoby do 30r.ż.
Co oferujemy:
- Dynamiczną pracę na samodzielnym stanowisku,
- Możliwość rozwoju i poprawiania zdolności zawodowych,
Nie szukamy osoby pracującej zdalnie:
- Lokalizacja naszej firmy znajduje się przy trasie S8, 45 min drogi od Warszawy

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
Ostrów Mazowiecka
Telefon
787223202

Katalog firm promowane

Mario-Car Mariusz Chmielewski

ul. Marii Rodziewiczówny 31
07-300 Ostrów Mazowiecka

MECHANIKA / AUTODETAILING

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Kilińskiego 2/41

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny BARBARA

ul. Lubiejewska 21F/11

Odmień się wiosną! Salon BARBARA zaprasza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt