Kontroler jakości

Dodano: 11 czerwca 2021 10:51, Kategoria: Praca - Zatrudnię

Firma B.D. Art Sp. z o.o. Sp. k. producent ram, luster, współpracująca z dużymi sieciami jak IKEA, Castorama, OBI, poszukuje kandydata/tki na stanowisko:
Miejsce pracy: Małkinia Górna (pow. ostrowski)

Obowiązki:
-Przeprowadzanie kontroli jakościowych, kontrola stanowiskowa, kontrola procesu, wejściowa, półproduktów oraz wyrobu gotowego
-Analizowanie wskaźników jakościowych
-Przeprowadzanie badań jakościowych
-Raportowanie wykonywanych kontroli
-Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją jakościową

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
-Bardzo dobra znajomość pakietu Office
-Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
-Znajomość systemów zarządzania jakością
-Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów jakościowych będzie dodatkowym atutem
-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym;
Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NW, programu Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 98

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
Małkinia Górna 07-320, ul. Jana III Sobieskiego 6a.
Telefon
29 644 98 98
Strona WWW

Katalog firm promowane

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

NEW YORK CITY PIZZA

ul. Zambrowska 106

New York Bistro zmieniło się w New York City Pizza!

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt