Asystent ds. kalkulacji kosztów

Dodano: 23 stycznia 2023 10:43, Kategoria: Praca - Zatrudnię

B.D. Art producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych, poszukuje kandydata/tki na stanowisko:
Miejsce pracy: Małkinia Górna (pow. ostrowski)

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie kalkulacji kosztów wytworzenia wyrobów gotowych
Nadzór i aktualizacja rzeczywistych kosztów wytworzenia wyrobów gotowych
Współpraca z innymi działami firmy w zakresie pozyskania niezbędnych informacji dotyczących wycen produktów
Przygotowywanie raportów na potrzeby kontroli kosztów
Wykonywanie innych zadań związanych z technologią produkcji

Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
Bardzo dobra znajomość środowiska MS Excel
Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Dobra organizacja pracy
Zdolności komunikacyjne, analityczne
Sumienność, samodzielność, kreatywność w działaniu i rozwiązywaniu napotkanych problemów, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Miłą atmosferę w pracy
Zdobycie doświadczenia we współpracy z globalnymi producentami
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, stałe wynagrodzenie plus premie)
Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów)
Karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie NW

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 98

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
Małkinia Górna, ul. Jana III Sobieskiego 6a
Telefon
296449898
Strona WWW

Katalog firm promowane

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7

TAXI 24 h/dobę

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt