Komplet medali na Mistrzostwach Mazowsza dla BKKK (zdjęcia)

Dodano: 26 lutego 2018 12:11, Autor: BKKK, red. MK

Rafał Szulecki zdobył złoty medal, Zofia Sobotka srebrny, a Kacper Miler został brązowym medalistą Mistrzostw Mazowsza w Karate Kyokushin.
W dniu 24 lutego 2018 r. w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Karate Kyokushin. Cała reprezentacją BKKK w składzie Rafał Szulęcki, Zofia Sobotka, Kacper Miler świetnie spisała się w rywalizacji sportowej na matach.

Rafał w tym dniu nie miał sobie równych. Wszystkie walki eliminacyjne i półfinałową i finał wygrał jednogłośnie. Zawodnik brokowskiego klubu potwierdził swoje umiejętności walki kontaktowej i został mistrzem województwa mazowieckiego w swojej kategorii. Zosia w eliminacjach miała dodatkową walkę. Zarówno tą, jak i następną walkę reprezentantka klubu wygrała jednogłośnie. W starciu finałowym nie zdołała pokonać zawodniczki z Warszawy i Zosia została wicemistrzynią na Mazowszu. Kacper natomiast po eliminacjach trafiał na zawodnika z Ostrołęki, który w tym dniu pokonał wszystkich swoich rywali. Kacper musiał zadowolić się trzecią lokata na turnieju. Cała trójka startowała w konkurencji kumite semi kontakt w kategorii: Rafał - 60kg, Zosia +60 kg, Kacper -45kg.

W zawodach organizowanych przez Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego wystartowało 259 zawodników z 20 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate.

PGE Rejon energetyczny Wyszków informuje o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w dniu 5 marca.