MS TRANS (komunikacja powiatowa) Ostrów Mazowiecka - rozkład jazdy

Aktualizacja: 28 sierpnia 2018 r.

Linia 9: Dybki - Ostrów Mazowiecka

20


Numer kursu
45 47 21
S


Oznaczenia
S S S
Zw


Rodzaj kursu
Zw Zw Zw

Km Odl NrP Dworce i przystanki




0 1 1 o DYBKI DK 8 01/02 p 11:45 14:45 16:15
07:05 1 2 2 DYBKI DP 2647W 10/09
11:43 14:43 16:13
07:08 3 4 3 STARA OSUCHOWA I DP 2647W 08/7
11:40 14:40 16:10
07:13 7 1 4 WIŚNIEWO I DG 260604W
11:35 14:35 16:05
07:15 8 1 5 WIŚNIEWO DG 260604W
11:33 14:33 16:03
07:20 9 3 6 NOWA OSUCH DP 4402 01/02
11:28 14:28 15:58
07:24 12 2 7 NOWA OSUCH DG 260635W
11:24 14:24 15:54
07:28 14 1 8 NOWA OSUCH DP 4402W 03/04
11:20 14:20 15:50
07:30 15 1 9 NOWA OSUCH.DP 4402W05/06
11:18 14:18 15:48
07:35 16 2 10 NAGOSZEWKA DP 4402W 07/08
11:13 14:13 15:43
07:40 18 1 11 NAGOSZEWKA DP 4402W 09/10
11:08 14:08 15:38
| 19 8 12 NAGOSZEWO DK 8 01/02
11:07 14:07 15:37
07:49 27
13 p OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 o 11:00 14:00 15:30

Linia 10: Ostrów Mazowiecka - Stare Lubiejewo

22


Numer kursu
23 24
S


Oznaczenia
S S
Zw


Rodzaj kursu
Zw Zw

Km Odl NrP Dworce i przystanki


07:40 0 1 1 o OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 p 13:50 14:50
07:41 1 1 2 OSTRÓW MAZ.KOŚCIUSZ.LO DL12/13
13:48 14:48
07:42 1 1 3 OSTRÓW KOŚCIUSZKI OSIEDLE10/11
13:46 14:46
07:44 2 3 4 OSTRÓW MAZ.LUBIE SZ.2 DL 32/33
13:44 14:44
07:48 5 1 5 STARE LUBIEJ DW 677 01/20
13:42 14:42
07:50 6
6 p STARE LUBIEJEWO DG 260650W o 13:40 14:40

Linia 11: Ostrów Mazowiecka - Brok

25


Numer kursu
26
S


Oznaczenia
S
Zw


Rodzaj kursu
Zw

Km Odl NrP Dworce i przystanki

15:10 0 6 1 o OSTRÓW M KOŚCIUSZKI 13/12 p 07:25
15:18 6 1 2 KUSKOWIZNA IIDP 2638W 10/09
07:17
15:20 7 4 3 KUSKOWIZNA DP2638W 08/07
07:15
15:26 11 2 4 NOWA GRABOWNICA DG260632
07:09
15:31 13 1 5 BROK 2 DK 50 03/04
07:04
15:33 14 1 6 BROK I DW 694 04
|
15:35 15
7 p BROK PLAC KOŚCIELNY o 07:00

Linia 12: Ostrów Mazowiecka - Żochowo

58


Numer kursu
57
S


Oznaczenia
S
Zw


Rodzaj kursu
Zw

Km Odl NrP Dworce i przystanki

14:40 0 2 1 o OSTRÓW MAZ.KOŚCIUSZ.LO DL12/13 p 07:35
14:42 2 3 2 OSTRÓW MAZ.LUBIE SZ.2 DL 32/33
07:33
14:47 5 2 3 STARE LUBIEJ DW 677 01/20
07:28
14:50 7 1 4 SULĘCIN 2,DW 677 03/18
07:25
14:52 8 1 5 SULĘCIN 1,DW 677 05/16
07:23
14:54 9 2 6 SULĘCIN WIES DP 2633W 08/09
07:21
14:57 11 2 7 SULĘCIN WŁ DW 677 07/14
07:18
15:00 13 1 8 WÓLKA SEROCZYŃSKA 677 11/10
07:15
15:02 14 2 9 ROGOWO DW 677 13/08
07:13
15:05 16 2 10 GNIAZDOWO DW 677 06/15
07:10
15:08 18 2 11 LUBOTYŃ WŁÓKI DP 2632W 02/01
07:07
15:11 20 3 12 STARY LUBOTYŃ II DP2631W 08/07
07:04
15:15 23 2 13 ŚWIERŻE LUB.DG 260818W
07:00
15:18 25 3 14 CHMIELEWO II DP 2632W 06/05
06:57
15:21 28 2 15 GUMOWO DP2632W 08/07
06:54
15:24 30 2 16 PODBIELKO DG 260813W
06:51
15:27 32 1 17 PODBIELE II DP 2632W 12/11
06:48
15:29 33 1 18 PODBIELE I DP2632W 10/09
06:46
15:31 34 1 19 ŻYŁOWO DG 260816W
06:44
15:33 35 1 20 RABĘDY LUB. DG 260807W
06:42
15:35 36
21 p ŻOCHOWO DP 2632W 14/13 o 06:40

Linia 14: Ostrów Mazowiecka - Pólki

33


Numer kursu
31
S


Oznaczenia
S
Zw


Rodzaj kursu
Zw

Km Odl NrP Dworce i przystanki

15:00 0 1 1 o OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 p 07:35
15:01 1 1 2 OSTRÓW KOŚCIUSZKI OSIEDLE10/11
07:34
15:03 2 2 3 OSTRÓW MAZ.LUBIE SZ.2 DL 32/33
07:32
15:07 4 2 4 OSTRÓW STACYJNA ZURAD DL 40/41
07:28
15:10 6 4 5 KOMOROWO DW 627 15/36
07:25
15:16 10 3 6 LIPNIKI DG 260663W
07:19
15:21 13 2 7 KOZIKI MAJDAN DG 260660W
07:14
15:24 15 2 8 KOZIKI DG 260642W
07:11
15:27 17 2 9 PÓLKI DG 260642W
07:08
15:30 19
10 p PÓLKI II DG 260642W o 07:05

Linia 17: Ostrów Mazowiecka - Dybki




Numer kursu
46 48 49



Oznaczenia
S S S



Rodzaj kursu
Zw Zw Zw
Km Odl NrP Dworce i przystanki



0 2 1 o OSTRÓW KOŚCIUSZ.LE 28 p 07:38 12:13 15:13
2 7 2 OSTRÓWMAZ.UL.RÓŻAŃSKA DL 58/59
07:36 12:11 15:11
9 2 3 NAGOSZEWO DK 8 01/02
07:28 12:03 15:03
11 1 4 NAGOSZEWKA DK 8 01/02
07:25 12:00 15:00
12 2 5 OSUCHOWA DK 8 01/02
07:23 11:58 14:58
14
6 p DYBKI DK 8 01/02 o 07:20 11:55 14:55

Linia 18: Ostrów Mazowiecka - Brok - Ostrów Mazowiecka

50 79 78


Numer kursu
77
S S S


Oznaczenia
S
Zw Zw Zw


Rodzaj kursu
Zw



Km Odl NrP Dworce i przystanki



16:10 0 6 1 o OSTRÓW MAZ.KOŚCIUSZ.LO DL12/13 p 10:28


16:18 6 2 2 STARA GRABOWNICA DP2638W 01/02
10:20


16:21 8 4 3 NOWA GRABOWNICA DG260632
10:17


16:26 12 1 4 BROK 2 DK 50 03/04
10:10


16:28 13 1 5 BROK I DW 694 04
|

15:10 16:30 14 1 6 BROK PLAC KOŚCIELNY
10:08

| | | 1 7 BROK I DW 694 04
10:06
07:05 15:14 16:34 16 2 8 BROK DP 2639W 02/01
10:04
07:08 15:17 16:37 18 1 9 PUZDROWIZNA DP 2639W 04/03
10:01
07:10 15:19 16:39 19 3 10 LASKOWIZNA DP 2639W 06/05
09:59
07:14 15:23 16:43 22 1 11 TURKA DP 2639W 08/07
09:55
07:16 15:25 16:45 23 11 12 NAGOSZEWO 3 DP 2639W 10/09
09:53
07:29 15:38 16:58 34
13 p OSTRÓW MAZ.KOŚCIUSZ.LO DL12/13 o 09:40

Linia 19: Ostrów Mazowiecka - Brok

72 73


Numer kursu
74 75
S S


Oznaczenia
S S
Zw Zw


Rodzaj kursu
Zw Zw


Km Odl NrP Dworce i przystanki


11:30 14:40 0 6 1 o OSTRÓW M KOŚCIUSZKI 13/12 p 07:20 08:50
11:38 14:48 6 2 2 BIEL DW 627 55/08
07:12 08:42
11:41 14:51 8 2 3 NIEGOWIEC DW 627 53/10
07:09 08:39
11:44 14:54 10 2 4 ORŁO DW 627 51/12
07:06 08:36
11:47 14:57 12 2 5 NOWE KACZKOWO DP 2637W 04/03
07:03 08:33
11:50 15:00 14 3 6 STARE KACZKOWO DP 2657W04/03
07:00 08:30
11:54 15:04 17 1 7 BROK CZURAJ DP 2657W 02/01
06:56 08:26
11:56 15:06 18 1 8 BROK III DW 694 08/45
06:54 08:24
11:58 15:08 19 1 9 BROK II DW 694 06/47
06:52 08:22
12:00 15:10 20
10 p BROK PLAC KOŚCIELNY o 06:50 08:20

Linia 21: Ostrów Mazowiecka - Zalesie

82 81 80


Numer kursu
71 83 84
S S S


Oznaczenia
S S S
Zw Zw Zw


Rodzaj kursu
Zw Zw Zw



Km Odl NrP Dworce i przystanki



10:40 13:40 15:20 0 2 1 o OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 p 07:30 11:20 14:20
10:42 13:42 15:22 2 1 2 OSTRÓW MAZ.LUBIE SZ.2 DL 32/33
07:28 11:18 14:18
10:44 13:44 15:24 3 1 3 OSTRÓW LUBIEJEWSKA PKS 36/37
07:26 11:16 14:16
10:46 13:46 15:26 4 1 4 OSTRÓW STACYJNA ZURAD DL 40/41
07:24 11:14 14:14
10:48 13:48 15:28 5 1 5 KOMOROWO POM,DW 627 13/38
07:22 11:12 14:12
10:50 13:50 15:30 6 3 6 KOMOROWO DW 627 15/36
07:20 11:10 14:10
10:54 13:54 15:34 9 1 7 STOK II DW 627 17/34
07:16 11:06 14:06
10:55 13:55 15:35 10 1 8 STOK I DW.627 19/32
07:15 11:05 14:05
10:56 13:56 15:36 11 1 9 JELENIE II DW 627 21/30
07:14 11:04 14:04
10:57 13:57 15:37 12 1 10 JELENIE I DW 627 23/28
07:13 11:03 14:03
10:58 13:58 15:38 13 1 11 JELONKI DW 627 25/26
07:12 11:02 14:02
11:00 14:00 15:40 14
12 p ZALESIE DW 627 24/27 o 07:10 11:00 14:00

Linia 22: Nieskórz - Ostrów Mazowiecka

76 86 88


Numer kursu
85 32 87
S S S


Oznaczenia
S S S
Zw Zw Zw


Rodzaj kursu
Zw Zw Zw



Km Odl NrP Dworce i przystanki



07:15 11:20 15:00 0 1 1 o NIESKÓRZ DG 2606344W p 10:20 15:00 16:30
07:16 11:21 15:01 1 2 2 NIESKÓRZ DP 2653W 02/01
10:19 14:59 16:29
07:18 11:23 15:03 3 1 3 NIESKÓRZ DP2655W 18/17
10:17 14:57 16:28
07:19 11:24 15:04 4 2 4 NIESÓRZ DP 2655W16/15
10:16 14:56 16:26
07:21 11:26 15:06 6 1 5 NIESKÓRZ -MUROW. DP2655W 14/13
10:14 14:54 16:24
07:23 11:28 15:08 7 1 6 UGNIEWO SKAŁY DP 2655W 12/11
10:12 14:52 16:22
07:25 11:30 15:10 8 1 7 UGNIEWO IV DP2655W 10/09
10:10 14:50 16:20
07:27 11:32 15:12 9 1 8 UGNIEWO III DP 2655W 08/07
10:08 14:48 16:18
07:28 11:33 15:13 10 2 9 UGNIEWO II DP 2655W 06/05
10:07 14:47 16:17
07:30 11:35 15:15 12 2 10 UGNIEWO I DP2655W 04/03
10:05 14:45 16:15
07:33 11:38 15:18 14 1 11 OSTRÓW SZPITAL DL 72/73
10:02 14:42 16:12
07:35 11:40 15:20 15
12 p OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 o 10:00 14:40 16:10

Linia 23: Ostrów Mazowiecka - Jasienica

89 92 93


Numer kursu
90 91 94
S S S


Oznaczenia
S S S
Zw Zw Zw


Rodzaj kursu
Zw Zw Zw



Km Odl NrP Dworce i przystanki



12:40 14:40 16:10 0 2 1 o OSTRÓW KOŚCIUSZKI OSIEDLE10/11 p 07:20 13:50 15:25
12:42 14:42 16:12 2 1 2 PODBORZE DK 8 01/02
07:18 13:48 15:23
12:43 14:43 | 3 1 3 PODBORZE KOLONIE DP2633W 02/01
07:17 | |
12:45 14:45 | 4 2 4 BUDY GRUDZIE DP2633W 04/03
07:15 | |
12:47 14:47 | 6 2 5 PAŁAPUS SZLACH DP 2633W 06/05
07:13 | |
12:49 14:49 | 8 1 6 BUDY GRUDZIE DG 260620W
07:11 | |
12:50 14:50 16:20 9 1 7 PODBORZE DP 2654W 02/01
07:10 13:40 15:15
12:52 14:52 16:21 10 1 8 KALINOWO DP2654W 04/03
07:09 13:39 15:14
12:53 14:53 16:23 11 1 9 KALINOWO I DP2634W 02/01
07:07 13:37 15:12
12:55 14:55 16:25 12 1 10 KALINOWO II DP2634W 04/03
07:05 13:35 15:10
12:56 14:56 16:26 13 1 11 KALINOWO-PARCELE DP2634W 06/05
07:04 13:34 15:09
12:58 14:58 16:28 14 1 12 JASIENICA DP2634W08/07
07:02 13:32 15:07
13:00 15:00 16:30 15
13 p JASIENICA DP2634W 10/09 o 07:00 13:30 15:05

Legenda

S
– kursuje w dni nauki szkolnej

Punkty sprzedaży biletów

  1. Bar IMBISS, Ostrów Mazowiecka, ul. 3 Maja 17 D - bilety miesięczne

Bilety miesięczne można również zakupić u kierowcy autobusu.

Ceny biletów

brak informacji

Kontakt

Usługi Transportowe Marek Siedlecki
Stara Grabownica 65
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. +48 608 358 705
e-mail: [email protected]

 

 

Katalog firm promowane

TĘCZA Centrum Budowlane

ul. Lubiejewska 42
07-300 Ostrów Mazowiecka

Bar Imbiss

ul. 3 Maja 43
07-300 Ostrów Mazowiecka

Co dzień inne danie obiadowe!

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Kilińskiego 2/41
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]