Ostrovia remisuje z Podlasiem Sokołów Podlaski

Dodano: 8 sierpnia 2014 06:11, Autor: Tomasz Krupa

W szóstym meczu kontrolnym KS Ostrovia jedynie remisuje z drużyną z Sokołowa Podlaskiego.
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przygotowujący się do nowego sezonu IV ligi w swoim szóstym sparingu rywalizowali z Podlasiem Sokołów Podlaski. Tym razem nasi zawodnicy po serii wysokich zwycięstw musieli zadowolić się jedynie remisem.

W pierwszych 45 minutach lepszą drużyną byli piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej, którzy po dwóch bramkach strzelonych przez Piotra Zacheję i Daniela Lipskiego kontrolowali przebieg spotkania. Niestety w drugiej odsłonie meczu gospodarze zmotywowani w przerwie przez swojego trenera doprowadzili do wyrównania. Warto zaznaczyć, że obie bramki dla Podlasia padły po kilku zmianach w szeregach Ostrowian.

Żółto-zieloni podrażnieni obrotem sytuacji zaczęli intensywniej atakować bramkę Podlasia. Szkoda jedynie niewykorzystanych sytuacji, bo wynik diametralnie inaczej by wyglądał. Ostatecznie KS Ostrovia wyszła na prowadzenie 3-2 za sprawą Arka Ciacha, który wykorzystał błąd defensywy gospodarzy i umieścił piłkę w siatce. Niestety w ostatnich minutach spotkania bramkę na wagę remisu 3-3 dla Podlasia Sokołów Podlaski zdobył Patryk Wyrozębski.

W ostatnim spotkaniu sparingowym Ostrovia zmierzy się z KS CK Troszyn, które odbędzie się 9 sierpnia o godz. 12.00 na stadionie MOSiR przy ul. Warchalskiego 3 w Ostrowi Mazowieckiej.

MKS Podlasie Sokołów Podlaski - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-3 (0-2)
Kobus, Świnarski, Wyrozębski - Zacheja, Lipski, Ciach
Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski, Małkiński, Pełtak, Rupacz, Kaliszewski, Ciach, R. Wilczewski, Lipski, Zacheja, Komosa oraz Korzeb, Bednarczyk, Tokarzewski, Zapatka, Wojdak

Żółto-zieloni w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 rozegrają osiem spotkań w Ostrowi Mazowieckiej.