Bieg Leśna Dycha już za nami (zdjęcia)

Dodano: 18 sierpnia 2014 11:53, Autor: Anna Kornet

16 sierpnia, w sobotę odbył się bieg Leśna Dycha św. Rocha, zorganizowany przez Nadleśnictwo w Ostrowi Mazowieckiej i Klub Sportowy "ROCH" Jasienica.
Był to trzeci i ostatni bieg z cyklu Grand Prix W. B. Jastrzębowskiego. Trasa biegu wiodła drogami leśnymi pomiędzy Kalinowem a Ugniewem.

Biegi odbyły się w trzech kategoriach. Na dystansie 1 km + 90 m zwyciężył Karol Bauer, tuż zanim na podium stanęli kolejno Jakub Wróbel i Kamil Wróbel. W biegu na 2 km + 90 m najlepszy okazał się Radosław Piwoński, zaś drugie miejsce zajął Dominik Kraczewski. Na dystansie 10 km + 90 m pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Andrzej Piwoński, niewiele gorsi okazali się Kamil Kandulski (drugie miejsce) i Sebastian Sawicki (trzecie miejsce). Wśród kobiet w biegu na 10 km + 90 m zwyciężyła Justyna Bauer, jako druga do mety dobiegła Katarzyna Ościłowska, a trzecia - Karolina Waniewska.

Poniżej dostępne szczegółowe wyniki:
Pobierz plik: Bieg Rocha wyniki.doc

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe wyróżnienia. Wśród biegaczy, startujących w biegu głównym na 10 km, wylosowane zostały nagrody specjalne, czyli masaż sportowy i 4 wejściówki do nowo otwartego Parku Linowego w Broku. Sportowcy, którzy wzięli udział w każdym biegu z cyklu Grand Prix W. B. Jastrzębowskiego, otrzymali nagrody pieniężne.

Biegacze i widzowie zostali zaproszeni na ognisko i poczęstunek. Mimo chłodnej i deszczowej pogody kibice świetnie się bawili i rozgrzewali zawodników do walki okrzykami, a wśród sportowców panowała przyjazna atmosfera.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Rowerzyści uczcili pamięć Powstańców Warszawskich (zdjęcia)

16 sierpnia 2014, Jan Sikora

W sobotni ranek, 9 sierpnia grupa 12-stu cyklistów z Ostrowi, Łomży i Ostrołęki wyruszyła spod budynku pływalni MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej do Warszawy na Masę Powstańczą.

Trenuj z Ostrowianką!

16 sierpnia 2014, LKS Ostrowianka

Ludowy Klub Sportowy "Ostrowianka" zaprasza młodzież w wieku 10-15 lat na wspólne treningi koszykówki.

Peace Run przebiegł przez Ostrów (zdjęcia, wideo)

14 sierpnia 2014, Agnieszka Pleńska

Biegacze z Czech, Rosji, Macedonii, Polski, Serbii, Ukrainy, Austrii, Niemiec, Słowacji i Węgier zawitali dzisiaj do naszego miasta.