Żółto-zieloni tylko remisują z Skrą (zdjęcia,wideo)

Dodano: 27 października 2014 19:29, Autor: Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę piłkarze trenera Pawła Kowalczyka rywalizowali o kolejne IV-ligowe punkty. Tym razem rywalem KS Ostrovia była Skra Drobin.
Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 6 minucie mieli realną szansę na zdobycie bramki. Jednak napastnik gości nie potrafił umieścić piłki w siatce.

Na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać, aż do 16 minuty, wtedy to fatalny błąd popełnił sędzia spotkania dyktując rzut karny dla Skry. Strzał z 11 metrów na bramkę zamienił Kozłowski. Ostrovia po stracie bramki ruszyła do intensywnych ataków, czego efektem było kilka dogodnych sytuacji. Bramka wyrównująca padła w 27 minucie po strzale głową Kamila Małkińskiego, który wykorzystał dośrodkowanie Dawida Wilczewskiego z lewej strony boiska.

Drugie 45 minut również obfitowało w bramki. Pomimo kilku ciekawych akcji drużynie z Ostrowi Mazowieckiej nie udało się strzelić bramki na wagę trzech punktów. Na domiar złego w 74 minucie czerwoną kartką za faul w polu karnym został ukarany nasz bramkarz. Oprócz straty zawodnika zostaliśmy skarceni kolejnym rzutem karnym, a w roli bramkarza musiał odnaleźć się Aleksander Zaremba. Niestety Zaremba nie był wstanie skutecznie interweniować przy strzale Kozłowskiego i tak goście z Drobina wyszli na prowadzenie. Na nasze szczęście na 7 minut przed końcem spotkania drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje jeden z graczy Skry. Dzięki takiemu obrotowi sprawy Ostrovi w 86 minucie udaje się doprowadzić do wyrównania za sprawą bramki samobójcze jednego z graczy z Drobina.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Skra Drobin 2-2 (1-1)
K. Małkiński 27', bramka samobójcza 86' - Koziorowski 16' , 74' (obie bramki z rzutów karnych)
Ostrovia: Chorodyński - Grabowski, Małkiński, Zaremba, Rupacz, Kaliszewski, Pełtak, Grądzki, D. Wilczewski, Zacheja, Komosa

We wczorajszym spotkaniu piłkarze trenera Pawła Kowalczyka przegrali minimalnie 2-1 (1-0) z KS CK Troszyn w półfinale Pucharu Polski.

Puchar Polski: KS CK Troszyn vs. Ostrovia

21 października 2014, Tomasz Krupa

Już jutro naszych piłkarzy czeka kolejna przygoda w Pucharze Polski.

Korona straciła swą koronę

19 października 2014, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu IV ligi drużyna Ostrovi Ostrów Mazowiecka odniosła bardzo wysokie zwycięstwo 5-0 nad Koroną Szydłowo.