Grad medali dla OKKK! (zdjęcia)

Dodano: 15 listopada 2014 10:17, Autor: OKKK, red. Agnieszka Pleńska

11 medali zdobyli ostrowscy karatecy na prestiżowym 15.Turnieju w Józefowie.
8 listopada po raz piętnasty odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Wzięło w nim udział 360 zawodników z 29 z całej Polski oraz dwóch klubów z Czech. Tradycyjnie do walki stanęli też zawodnicy z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

W mocno obsadzonych kategoriach brylowały tym razem nasze zawodniczki. Pierwsze miejsca zdobyły: Michalina Chrobot młodziczka -65 kg, Joanna Małyszko juniorka +65 kg, Nadia Obuchowska dziewczęta + 45 kg, drugie miejsca: Julia Skwierczyńska kadetka -45 kg, Ewa Zarzycka młodziczka -65 kg, Karol Skłodowski dzieci młodsze -30 kg, Aleksandra Ufa kadetka -50 kg, trzecie miejsca: Karol Kuczyński junior -70 kg, Dominika Wojewódzka kadetka -45 kg, Konrad Szerszeń dzieci młodsz +35kg, Karolina Marczak juniorka -65 kg, czwarte miejsce Jan Bilwin kadet - 40 kg. Bardzo blisko podium byli Magda Baczewska i Aleksander Cydejko. W licznie obsadzonych kategoriach po wygranych walach w eliminacjach uplasowali się tuż za miejscami medalowymi.

Turniej należy zaliczyć do bardzo owocnych, gdyż przy tak silnej konkurencji i poziomie zawodników OKKK zajął 8 miejsce drużynowo. Podczas turnieju sensei Radosław Grabowski był tradycyjnie w składzie sędziowskim i sędziował walki zawodników zaawansowanych. Za drużynę odpowiadał sensei Tomasz Marcjaniak a pomagała mu sempai Maria Jasko i Maciej Laskowski.

Organizatorem zawodów był KSW Bushi oraz sensei Paweł Juszczyk 4 dan.

Reprezentacja BKKK z medalami (zdjęcia)

12 listopada 2014, BKKK, red. Agnieszka Pleńska

Podczas XV Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa brokowscy zawodnicy zdobyli dwa brązowe medale.

9 medali dla zawodników OKKK (zdjęcia)

4 listopada 2014, OKKK, red. Agnieszka Pleńska

Ostrowscy karatecy wywalczyli 4 złote oraz 5 brązowych medali podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Ciechanowa, który odbył się w Ciechanowie.

Intensywny początek sezonu w OKKK (zdjęcia)

28 września 2014, OKKK, red. Agnieszka Pleńska

Zawodnicy OKKK rozpoczęli nowy sezon. Intensywne przygotowania do zbliżających się ważnych zawodów zapoczątkowało zgrupowanie w Górowie Iławeckim.