Zwycięstwo Sokoła (zdjęcia, wideo)

Dodano: 22 grudnia 2014 14:16, Autor: Anna Augustyniak

W sobotni wieczór Sokół przełamał złą passę.
Sokół zaskoczył swoich fanów przedświątecznym zwycięstwem, dzięki któremu awansował z 9. pozycji w tabeli na miejsce 7. W sobotni wieczór Sokół rozegrał mecz rewanżowy z drużyną MKS Skierniewice, z którą w pierwszej rundzie przegrał.

Od samego początku Sokół prowadził w tym spotkaniu. Dzięki równej grze zawodnicy Sokoła nie stracili prowadzenia do ostatniej minuty. W trzeciej i czwartej kwarcie rywale zaczęli grać lepiej, jednak nie byli w stanie nadrobić przewagi zdobytej przez zawodników Sokoła. Dla Sokoła pięknie zagrał Piotr Barszcz, który zdobył 28 punktów i spędził na boisku ponad 37 minut. Mecz zakończył się zwycięstwem ostrowskiej drużyny 79:66. Jest to trzecie zwycięstwo Sokoła w tym sezonie, pierwsze po szeregu przegranych przez Sokoła w ostatnich kwartach meczy.

Sokół Ostrów Mazowiecka - MKS Skierniewice 79:66
(24:18) (16:8) (21:20) (18:20)

Nauka pływania z językiem angielskim!

22 grudnia 2014, MOSiR, red. Agnieszka Pleńska

W ferie UKS Neptun oraz MOSiR zaprasza na zabawę połączoną z nauką!

Złoto i brąz dla OKKK (zdjęcia)

22 grudnia 2014, OKKK, red. Agnieszka Pleńska

Zawodnicy ostrowskiego klubu przywieźli dwa medale z Pucharu Polski w Białej Podlaskiej.