Sokół przegrał z Wisłą Kraków

Dodano: 14 stycznia 2015 11:12, Autor: Anna Augustyniak

Sokół przegrał na wyjeździe w Krakowie 66:54.
Po przegranym meczu z Wisłą Kraków Sokół spadł z 6. pozycji w tabeli na 7. miejsce. Z kolei Wisła pozostała na miejscu 5.

Mecz rozpoczął się dla Sokoła bardzo dobrze i dzięki dwóm celnym rzutom Piotra Barszcza Sokół prowadził czterema punktami. Jednak już w czwartej minucie meczu rywale przejęli prowadzenie i nie oddali go do końca spotkania. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 18:18 i to wtedy ostrowska drużyna była najbliżej ponownego wyjścia na prowadzenie.

Druga kwarta to rosnąca powoli przewaga krakowskiej drużyny. Dzięki skutecznej grze rywali kwarta zakończyła się wynikiem 35:28 dla Wisły. W trzeciej i czwartej kwarcie zawodnicy Sokoła grali lepiej, nie byli jednak w stanie nadrobić straty punktów z drugiej kwarty ani pokonać drużyny z Krakowa w ostatnich kwartach. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 55:44, a ostateczny wynik meczu wyniósł 66:54 na korzyść Wisły Kraków.

TS Wisła Kraków - OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 66:54
(18:18) (17:10) (20:16) (11:10)
Sokół: Wojtyński 13 pkt., Jaworski 8 pkt., Gałan 8 pkt., Barszcz 7 pkt., Niedbalski 6 pkt., Grudziński 5 pkt., Skarpetowski 4 pkt., Ryfa 3 pkt.

11 stycznia Amatorska Liga Siatkówki rozegrała pierwsze mecze w nowym roku.

MOSiR zaprasza na dzień otwarty

13 stycznia 2015, MOSiR, red. Agnieszka Pleńska

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na bezpłatne zajęcia latino dance, step oraz zumbę.

Sokół zrewanżował się Księżakowi (zdjęcia, wideo)

5 stycznia 2015, Anna Augustyniak

Emocjonujący mecz mieli szansę zobaczyć w niedzielny wieczór ostrowscy fani koszykówki.