Słaba końcówka Ostrovi

Dodano: 25 maja 2015 18:14, Autor: Tomasz Krupa

W sobotnim spotkaniu żółto-zieloni ulegli 2-4 warszawskiej Olimpii.
Sobotnie spotkanie rozpoczęli z impetem piłkarze gospodarzy, którzy już w 4 minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Adriana Cucha. Olimpia jednak z prowadzenia nie cieszyła się zbyt długo.

Podrażnieni Ostrowianie już niecałą minutę później doprowadzają do wyrównania za sprawą niezawodnego Arkadiusza Ciacha. Pomimo kilku ciekawych akcji obu zespołów w pierwszej połowie spotkania nie padły już żadne bramki.

Druga połowa to ewidentny festiwal strzelecki. Żółto-zieloni w 47 minucie obejmują prowadzenie za sprawą Rafała Komosy. Niestety jedenaście minut później zawodnik Olimpii (przyp. red. Adrian Cuch) doprowadza do wyrównania. Od tego momentu gra stała się bardziej wyrównana. Dopiero w 72 minucie spotkania gracze ze stolicy wyszli na prowadzenie po bramce samobójczej jednego z zawodników z Ostrowi Mazowieckiej.

"Kaesiacy" próbowali doprowadzić do wyrównania i z minuty na minutę co raz bardziej "odkrywali swoje tyły", angażując większą liczbę graczy w akację ofensywne.

Umiejętnie to wykorzystali gospodarze, którzy na trzy minuty przed końcem meczu strzelając bramkę na 4-2. Autorem gola był Jakub Krysiński, który jak się później okazało przypieczętował zwycięstwo zespołu z Warszawy.

Olimpia Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-2 (1-1)
A. Cuch 4', 58', bramka samobójcza 72', J. Krysiński 87' - A. Ciach 5', R. Komosa 47'

Lider pokazał klasę (zdjęcia, wideo)

21 maja 2015, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu żółto-zieloni ulegli liderowi tabeli 0-3 (0-1).

Lider u bram Ostrowi

19 maja 2015, Tomasz Krupa

W najbliższą środę IV-ligowcy rozegrają kolejną kolejkę spotkań.

Bzura Chodaków za mocna

18 maja 2015, Tomasz Krupa

W sobotę piłkarze trenera Pawła Kowalczyka rywalizowali na wyjeździe z drużyną Bzury Chodaków.