Kacper kolejny raz na podium (zdjęcia)

Dodano: 7 lipca 2015 11:59, Autor: Eliza Szabłowska, red. Agnieszka Pleńska

Kacper Rzuczkowski, zawodnik UKS G-8 Bielany kolejny raz pokazał, że możemy być z niego dumni, zdobywając brąz podczas EuCO Susz Triathlon 2015.
W dniach od 26 do 28 czerwca 2015 roku już po raz kolejny Susz stał się stolicą polskiego triathlonu. Do tego małego miasteczka położonego na Warmii przyjechały setki miłośników triathlonu. Wszystko za sprawą rozgrywanego tam EuCO Susz Triathlon 2015, najbardziej prestiżowych zawodów triathlonowych w Polsce. Tegoroczne zawody wzorem ubiegłych lat podzielone zostały na trzy dni rywalizacji sportowej oraz wydarzeń kulturalnych.

W niedzielę na dystansie sprinterskim odbyły się Mistrzostwa Polski, w których rywalizowali wszyscy najlepsi triathloniści w Polsce, wśród których wymienić można niedawnych uczestników Igrzysk Europejskich, czyli Mateusza Raka i Miłosza Sowińskiego.

Kacper Rzuczkowski, zawodnik UKS G-8 Bielany kolejny raz pokazał, że możemy być z niego dumni. Dystans 750m pływania, 20,2km roweru i 5000m biegu pokonał w czasie 00:59:40 i z tym wynikiem zajął trzecie miejsce w kategorii juniorów oraz 18 miejsce wśród seniorów na Mistrzostwach Polski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kacper Rzuczkowski piąty na Mistrzostwach Polski Juniorów! (zdjęcia)

17 czerwca 2015, Eliza Szabłowska, red. Agnieszka Pleńska

W Charzykowach na Kaszubach ponad 450 zawodników wzięło udział w zawodach Marbruk Triathlon Charzykowy.

Kolejny sukces Kacpra (zdjęcia)

10 czerwca 2015, Eliza Szabłowska, red. Agnieszka Pleńska

Tym razem Kacper Rzuczkowski zajął wysokie drugie miejsce w kategorii open triatlonu "Żelazny Bieg 3".

Ostrowiak na podium w Olsztynie (zdjęcia)

19 maja 2015, Eliza Szabłowska, red. Agnieszka Pleńska

Na starcie dystansu sprinterskiego Elemental Triathlon Series Olsztyn, wśród śmietanki polskiego triathlonu wystartował Ostrowiak Kacper Rzuczkowski.