KS Ostrovia. XIV Kolejka MLS. Porażka na koniec

Dodano: 12 listopada 2004 12:56, Autor: Waldemar Konarzewski

W swoim ostatnim występie w rundzie jesiennej, piłkarze Ostrovii ulegli po słabej grze w Drobinie Skrze 0:2. Szkoda znów straconych punktów, bo pomimo
bardzo trudnej sytuacji kadrowej (wyjazdy kilku zawodników na uczelnie), była szansa wywiezienia przynajmniej jednego punktu. Stało się jednak tak jak w poprzednich spotkaniach, czyli słaba skuteczność, a co za tym idzie brak zdobyczy punktowych.
Sobotnie spotkanie od początku źle ułożyło się dla naszego zespołu. Już bowiem w 5 minucie po zamieszani pod naszą bramką, przypadkowego gola zdobył Zieliński. Potem prze wiele minut niewiele ciekawego działo się na boisku. Dopiero po przerwie, gdy nasi zawodnicy postawili wszystko na jedną kartę, mecz nabrał rumieńców. Cóż jednak z tego, skoro brakowało wykończenia niektórych akcji, a także większego zaangażowania. Minuty płynęły, a wynik nie ulegał zmianie. Tego, co nie potrafili wykorzystać nasi piłkarze, 10 minut przed końcem meczu udało się gospodarzom, którzy w 83 po kontrze podwyższyli wynik na 2:0.

SKRA DROBIN - OSTROVIA OSTRÓW MAZ 2:0 (1:0)
Bramki: Zieliński 5, Kubiszer 83.
Ostrovia: Adamski – S. Szyszkowski, Nienałtowski, Prusak, Śledziński, Krajewski, Rolek, Wilczewski, Kesler (25 Pakieła), Łupiński, Niwiński (52 E. Szyszkowski).

NTP WYSZKÓW - KORONA OSTROŁĘKA 2:1 (0:0)
  • Dziadak 70, Bloch 89 – Świętochowski 55.
    POGOŃ GRODZISK MAZ - MAZOWSZE PŁOCK 2:1 (0:0)
  • Mlewski 65, Staniszewski 81 – Zieliński 60.
    Mazur Gostynin - MKS Ciechanów 0:5 (0:2)