Zwycięstwo Ostrowianek w Siedlcach (zdjęcia)

Dodano: 11 kwietnia 2016 12:08, Autor: Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

Ostrowskie piłkarki mają na koncie kolejne zwycięstwo.
Mecz w Siedlcach na początku nie układał się po myśli ostrowskiego zespołu. Już w 2 minucie spotkania nieporozumienie pomiędzy naszymi zawodniczkami wykorzystała napastniczka Pogoni, która została faulowana w polu karnym. Arbiter spotkania podyktował rzut karny, po którym Pogoń Siedlce objęła prowadzenie 1:0.

Po kilku minutach od straty bramki zaczęła zarysowywać się przewaga naszego zespołu i przed szansą na wyrównanie stanęły Cichowska, Zadroga, Świercz oraz Tyl. Niestety, strzały naszych zawodniczek były niecelne. Dobrze interweniowała również bramkarka Pogoni.

Dopiero po kolejnej akcji i dokładnym dośrodkowaniu piłki przez Olę Wilk wbiegająca w pole karne Patrycja Cichowska zdobyła wyrównującą bramkę. Chwilę później z drugiej stron boiska Klaudia Zaręba dośrodkowała piłkę do Ewy Zadrogi, która mocnym i precyzyjnym strzałem zdobyła drugiego gola.

Po przerwie przewaga Ostrovii była jeszcze bardziej widoczna. Ewa Zadroga i Katarzyna Świercz opanowały środek pola i po ich składnych akcjach i dośrodkowaniach Klaudii Zaręby dwie bramki zdobyła Ola Wilk, a jedną Emilka Kraszewska. Szansę na podwyższenie wyniku miała jeszcze Izabela Tyszka i Ewa Zadroga, lecz zabrakło im trochę szczęścia.

Kolejny mecz kobieca drużyna Ostrovi rozegra 17 kwietnia na stadionie przy ulicy Warchalskiego w Ostrowi. Mecz rozpocznie się o godz. 12:00. Tym razem piłkarki zmierzą się z Mazovią Grodzisk Mazowiecki.

Pogoń Siedlce - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:5 (1:2)

Bramki: Cichowska Patrycja, Zadroga Ewa , Wilk Ola x 2, Kraszewska Emilka.
Ostrovia: Żak, Śladewska S. (55' Galanty), Grabowska, Kordyszewska, Wojno, Wilk, Zadroga, Świercz, Zaręba (65' Śladewska O.), Cichowska (50' Kraszewska), Tyl (45' Tyszka).

Lider padł w Ostrowi! (zdjęcia, wideo)

9 kwietnia 2016, Tomasz Krupa

Żółto-zieloni w dzisiejszym spotkaniu utarli nosa liderowi tabeli.

Maszyna do strzelania

Eks-Kaesiak znowu w akcji.

Ostrowianki rozgromiły Ząbkovię (zdjęcia, wideo)

4 kwietnia 2016, Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

Mecz inaugurujący rundę wiosenną mazowieckiej III ligi kobiet w piłce nożnej za nami.