Minimalna porażka (wideo)

Dodano: 2 października 2016 09:47, Autor: Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu żółto-zieloni minimalnie ulegli stołecznemu Hutnikowi.
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w XII kolejce IV ligi mazowieckiej (grupa północ) rywalizowali na wyjeździe z warszawskim Hutnikiem. Pomimo różnych miejsc w tabeli (przyp. red. Ostrovia tuż nad strefą spadkową, Hutnik w środkowej części tabeli), ten kto zdecydował się przyjść na stadion Hutnika przy ul. Marymonckiej na pewno nie żałował obejrzanego widowiska. Obie drużyny stworzyły kilka ciekawych sytuacji bramkowych. Niestety na nasze nieszczęście w tym dniu nie było nam dane strzelenie jakiejkolwiek bramki.

W 12 minucie meczu było bardzo gorąco pod bramką strzeżoną przez Andrzeja Łyzińskiego, ale strzał Przyborowskiego z około dziesięciu metrów nie zaskoczył naszego golkipera. Kilka minut później ponownie obroną ręką wyszedł Łyziński, który dobrze interweniował po strzale z dystansu Szali. Ostrovia nie była dłużna rywalom i także próbowała swoich szans, jednak za każdym razem skutecznie interweniował bramkarz Hutnika. W ostatniej minucie pierwszej połowy powinno być już 1-0 dla gospodarzy, ale dobrze dysponowany w tym dniu bramkarz żółto-zielonych po raz kolejny uratował nasz zespół przed stratą bramki.

Po zmianie stron, Ostrovia pierwsza zaatakowała, ale strzał jednego z naszych zawodników po raz kolejny został wyłapany przez Pasturczyka. Żółto-zieloni dzielnie walczyli do 77 minuty, wtedy to zabrakło nam przysłowiowego szczęścia. Bramka dla gospodarzy padła dopiero po trzeciej dobitce, a autorem gola na wagę trzech punktów był Pracki. Do końca spotkania pomimo prób graczom z Ostrowi Mazowieckiej nie udało się doprowadzić do remisu.

A na koniec drobna ciekawostka sędziami w/w spotkania byli Kamil Majewski (sędzia główny - Ostrów Mazowiecka) oraz Sylwester Sierota (przyp. red. były gracz Ostrovi i MKS-u Małkinia) i Marcin Wojciechowski.

Hutnik Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 (0-0)