Cztery medale dla OKKK (zdjęcia)

Dodano: 7 listopada 2016 07:44, Autor: OKKK, red. MK

Julia Skwierczyńska, Magda Baczewska, Dominika Wojewódzka oraz Jan Bilwin przywieźli z Radzymina 4 medale.
29 października odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodzików Okręgowego Związku Karate, które zorganizował Radzymiński Klub Karate. W zawodach wzięło udział 44 zawodników z kategorii młodzików (13-14 lat) z 9 klubów województwa mazowieckiego.

Z OKKK w zawodach wystartowało czworo zawodników i wszyscy stanęli na podium. Najwyższe miejsce zajęła Julia Skwierczyńska, która wywalczyła pierwsze miejsce. W tej samej kategorii wagowej, pozostałe zawodniczki OKKK zajęły II miejsce - Magda Baczewska i III miejsce - Dominika Wojewódzka. Dziewczyny w eliminacjach pokonały swoje przeciwniczki z innych klubów, a w półfinale i w finale musiały walczyć między sobą.

Wśród chłopców bardzo dobry wynik osiągnął Jan Bilwin. W eliminacjach pokonał zawodnika z Otwocka, jednak w finale uległ zawodnikowi z Ostrołęki. Ostateczny wynik młodzików to złoto, dwa srebra i brąz oraz trzecie miejsce drużynowo. Opiekunką i sędzią podczas zawodów była sensei Maria Jasko.

5 medali dla OKKK w Broku (zdjęcia)

25 października 2016, OKKK, red. MK

W VIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin wystartowało 13 zawodników i zawodniczek ostrowskiego klubu.

Intensywny początek sezonu w OKKK (zdjęcia)