Remont Urzędu Gminy Wąsewo. Uwaga na utrudnienia (zdjęcia)

Dodano: 18 maja 2017 10:48, Autor: UG Wąsewo, red. MK

Prace budowlane będą prowadzone przez 2 miesiące. Zobacz, jak urząd będzie wyglądał po remoncie.
Urząd Gminy Wąsewo zawiadamia o rozpoczęciu robót budowlanych związanych z termomodernizacją budynku urzędu oraz przeprasza klientów za powstałe utrudnienia w pracy urzędu.
REKLAMA


Zadanie realizowane jest na podstawie umowy nr RPMA.04.02.00-14-5404/16-00 zawartej z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Celem przedsięwzięcia jest termomodernizacja obiektu użyteczności publicznej, która zaplanowana jest do 31 grudnia 2017 r. Inwestycja dotyczy poprawy efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej - głęboka modernizacja energetyczna połączona z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii. Wartość projektu inwestycji wynosi 575 551,87 zł., natomiast dofinansowanie UE wyniosło 358 876,32 zł.

W kwietniu br. została uruchomiona procedura przetargowa na wybór wykonawców przedmiotowego zadania inwestycyjnego w zakresie robót budowlanych oraz montażu ogniw fotowoltaicznych. 15 maja br. Gmina Wąsewo reprezentowana przez Wójta Gminy Wąsewo Rafała Kowalczyka podpisała umowę z Wykonawcą Zakładem Remontów Ogólnobudowlanych Wiesław Rudziński na wykonanie I części zamówienia przetargowego w zakresie robót termomodernizacyjnych oraz z Wykonawcą II części zamówienia firmą Hydrochem DGE S.A. na instalację ogniw fotowoltaicznych na budynku Urzędu Gminy Wąsewo.


Zobacz również

Święto Rotmistrza Witolda Pileckiego już w sobotę (wideo)

18 maja 2017, Muzeum - Dom Rodziny Pileckich,red. MK

Muzeum Dom Rodziny Pileckich zaprasza na Święto Rotmistrza Witolda Pileckiego.

XV Ostrowskie Spotkania Ornitologiczne za nami (zdjęcia, wideo)

16 maja 2017, Hanna Chromińska

Specjalnym gościem spotkania był Tomasz Kłosowski - fotografik i dziennikarz, autor filmów, programów i książek o tematyce przyrodniczej, znawca ptasich obyczajów i znakomity gawędziarz.

Obywatelskie ujęcie pijanego motorowerzysty. 52-latek miał 3,8 promila!

16 maja 2017, KPP Ostrów Maz., red. MK

Ostrowska policja gratulujemy obydwu panom właściwej postawy.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Red Hot Chicken

ul. 11 listopada 2 lok. 46
07-300 Ostrów Mazowiecka

Najlepsze kurczaki w mieście !

Centrum Ogrodnicze Parkowa

ul. Broniewskiego 50
07-300 Ostrów Mazowiecka

Klinika Dentystyczna BODENT

ul. Sybiraków 5 lok. 6
18-400 Łomża

IMPLANTY ZĘBÓW !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]