KS Ostrovia bez zwycięstwa

Dodano: 19 maja 2017 21:18, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zielonym nie udało się zainkasować kolejnych punktów.
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w zeszłą środę rozegrali kolejne spotkanie w IV lidze mazowieckiej (grupa północ). Tym razem żółto-zieloni rozgrywali wyjazdowe spotkanie przeciwko Bzurze Chodaków (Sochaczew).

Niestety po mimo dobrej gry nasi piłkarze musieli uznać wyższość gospodarzy. Bramki dla Bzury padły w pierwszych 45 minutach spotkania. Najpierw naszego golkipera z rzutu karnego pokonał Pater, a tuż przed końcowym gwizdkiem kończącym pierwsza połowę, bramkę do własnej bramki skierował Wątróbski.

Po zmianie stron w grze zespołu z Ostrowi Mazowieckiej było widać progres, jednak dobre sytuację strzeleckie zmarnowali kolejno Dawid Wilczewski, Dominik Dzwonkowski czy Patryk Lipski. Ostatecznie mecz zakończył się porażką drużyny Pawła Kowalczyka 2-0.

Warto zaznaczyć, że w tym spotkaniu kontuzji odniósł Kamil Małkiński, który musiał po pierwszej połowie opuścić boisko.

Bzura Chodaków (Sochaczew) - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 (2-0)
Pater 18', Sz. Wątróbski (bramka samobójcza) 45'+1
Ostrovia: Poluliakhov - Lipski, Małkiński (46' Wasil), Sz. Wątróbki, D.Wilczewski, Oleś, R. Wilczewski, Decyk, Dzwonkowski, Zacheja, Dobosz

W miniony weekend piłkarki KS Ostrovii zmierzyły się z wiceliderem grupy mazowieckiej III ligi kobiet, drużyną Tygrys Huta Mińska.