Jagielska druga wśród kobiet w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym (zdjęcia)

Dodano: 31 maja 2017 12:08, Autor: Anna Augustyniak

Ostrowianka z sukcesem wystartowała w kolejnej imprezie biegowej.

Tym razem Ewa Jagielska, zawodniczka LKS Ostrowianka, wystartowała 28 maja w kolejnym biegu na 5 km. Tym razem pobiegła podczas Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego - 3. Mazowiecka Piątka w Mińsku Mazowieckim.

Ostrowska biegaczka dobiegła do mety dwunasta z czasem 16 min 59 s. W ogólnej klasyfikacji wśród kobiet zajęła drugie miejsce, z kolei w kategorii K30 wywalczyła pierwsze miejsce.

W biegu wzięło udział 390 zawodników, w tym 146 kobiet.

Zdj. Ewa Jagielska

Ostrowska biegaczka druga w PKO Białystok City Run (zdjęcia)

15 maja 2017, Anna Augustyniak

Ewa Jagielska zajęła drugie miejsce wśród kobiet w biegu na 5 km PKO Białystok City Run.

Jagielska cztery razy na podium w Pułtusku (zdjęcia)

8 maja 2017, Anna Augustyniak

Ostrowska biegaczka odniosła cztery zwycięstwa podczas Pułtuskiego Festiwalu Biegów.

Ostrowski Bieg Konstytucji (zdjęcia)

6 maja 2017, Anna Augustyniak

Już po raz szósty w Ostrowi odbyły się biegi z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.