Ciach strzela w debiucie (wideo)

Dodano: 20 lipca 2017 07:56, Autor: Tomasz Krupa

Arek Ciach strzela w debiucie.
Nasz "Eks-Kaesiak", Arkadiusz Ciach zaliczył swoją pierwszą bramkę i asystę dla nowego klubu.

Drużyna Sokoła Ostróda podejmowała na własnym obiekcie ekipę z Warszawy. Mowa tutaj oczywiście o Polonii Warszawa, która rywalizowała z zespołem Sokoła w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski.

W 28 minucie meczu popularny "Ciacho" idealnie dograł piłkę do swojego kolegi z drużyny i Sokół objął prowadzenie. Na debiutanckiego gola Arka licznie zgromadzeni kibice na stadionie miejskim w Ostródzie musieli poczekać do 53 minuty. Ciach ustawiony w narożniku pola karnego oddał precyzyjny strzał, który znalazł drogę do siatki gości. Ostatecznie Sokół Ostróda pokonał Czarne Koszule 2-0 i awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski, gdzie zmierzy się z silną ekipą ze Stalowej Woli.

Nasz były zawodnik zmienia barwy klubowe.