Kolejny sukces ostrowskich karateków (zdjęcia)

Dodano: 13 listopada 2017 08:12, Autor: OKKK, red. MK

Ostrowska drużyna przywiozła z międzynarodowego turnieju w Józefowie siedem medali: dwa złote, dwa srebrne oraz trzy brązowe.
7 listopada 2017 w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie odbył się XVIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. W zawodach wzięło udział 267 zawodników z 23 klubów kyokushin. Po raz pierwszy w historii józefowskiego turnieju był to zawody prawdziwie międzynarodowe. W turnieju wystąpiło 29 zawodników z Łotwy i 13 Rosjan. Obecność zawodników z za naszej wschodniej granicy bardzo podniosła poziom walk i temperaturę emocji na zawodach.
REKLAMA

Zawodnicy ostrowskiego klubu wywalczyli 2 złote puchary w kumite - Julia Skwierczyńska i Natalia Sadlik, 2 srebrne puchary - Maciej Grabowski w kata i Tomasz Parafiński w kumite oraz 3 brązowe w kumite - Zuzanna Pasek, Filip Pasek i Wiktoria Pędzich. Pozostali zawodnicy walczyli dzielnie jednak bez wyników. wstydu nie było. Ostrowscy zawodnicy również mieli okazję zmierzyć się z obcokrajowcami i okazał się, że nie są oni tacy straszni chociaż walczyli na bardzo wysokim poziomie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, walki rozegrano z podziałem na początkujących (pomarańczowe pasy) i zaawansowanych. Walki toczyły się według pełnych, japońskich reguł. Nie było ograniczenia siły ciosów i kopnięć, co często zdarza się na europejskich zawodach dla młodzieży. Bezpieczeństwo zapewniały ochraniacze oraz sprawna ekipa sędziowska , która szybko reagowała w przypadku różnicy poziomów zawodników.

Ekipą ostrowskich zawodników opiekował się sensei Radosław Grabowski, który również sędziował. W zawodach wzięli udział: Maciej Grabowski, Malwina Laskowska, Julia Skwierczyńska, Natalia Sadlik, Ewa Pasek, Filip Pasek, Zuzanna Pasek, Kacper Pędzich, Kacper Dzierżanowski, Tomasz Parafiński, Wiktoria Pędzich, Eryk Frączyk, Mateusz Stelmach, Mikołaj Sputo. W opiece nad zawodnikami pomagali również rodzice - pan Parafiński oraz pan Pędzich.Zobacz również

5 medali dla OKKK w Radzyminie (zdjęcia)

8 listopada 2017, OKKK, red. MK

W zawodach Okręgowego Związku Karate wzięło udział 10 zawodników ostrowskiego klubu.

Cztery medale na Mistrzostwach Europy dla OKKK (zdjęcia)

18 października 2017, OKKK, red. MK

W minioną sobotę czwórka zawodników Ostrowskiego Klub Karate Kyokushinkai wystartowała na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Rzeszowie.

8 medali dla OKKK w Ciechanowie (zdjęcia)

17 października 2017, OKKK, red. MK

7 października w Ciechanowie odbył się 8 Turniej o Puchar Burmistrza Ciechanowa. Z naszego klubu wzięło w nim udział 10 zawodników.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Agencja Interaktywna NEO180

ul. Broniewskiego 2/3
07-300 Ostrów Mazowiecka

Strony www, logo, marketing internetowy - wszystko w jednym miejscu!

Instalacje Sanitarne Centralne ogrzewanie i Usługi wodno-kanalizacyjne Henryk Pasztaleniec

ul. Warchalskiego 2b/24
07-300 Ostrów Mazowiecka

USŁUGI HYDRAULICZNE - PEŁEN ZAKRES!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]