Lodowisko już otwarte (zdjęcia)

Dodano: 7 grudnia 2017 13:09, Autor: UM Ostrów Maz., red. MK

Od 6 grudnia czynne jest już lodowisko w Ostrowi Mazowieckiej i wszyscy miłośnicy łyżwiarstwa mogą przez okres zimowy korzystać z nowej oferty MOSiR.
Otwierając nowy obiekt, burmistrz Jerzy Bauer podkreślał, że jest on częścią Centrum "Za Stawem", kolejnym miejscem do aktywnego spędzania czasu wolnego. Podziękował wszystkim podmiotom i osobom zaangażowanym w prace nad jego powstaniem oraz instytucjom wydającym niezbędne zezwolenia, szczególnie Krystynie Zaugolnik, Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowalnego oraz naczelnikom wydziału Starostwa Powiatowego. Mówiąc o firmach wykonujących prace przy budowie podkreślił rolę lokalnych podmiotów, jak ROLSTAL Pawłowski, który dostarczył elementy konstrukcji stalowej.
REKLAMA


Inwestycja trwała dwa lata. Jesienią prezentowano obiekt pod kątem uprawiania takich dyscyplin jak tenis ziemny, piłka nożna i koszykówka. Nawierzchnia jest wielofunkcyjna i w okresie zimowym przekształcana zostaje na lodowisko. Pierwsi miłośnicy łyżwiarstwa mogli korzystać w dniu otwarcia za darmo, a lodowisko cieszyło się dużą popularnością do późnych godzin wieczornych. Będzie ono czynne w okresie zimowym od godz. 8:00 do 21:00. Na miejscu działa wypożyczalnia łyżew i kasków. Ceny biletów wstępu, karnetów i usług dostępne są na stronie http://www.mosir.ostrowmaz.pl w zakładce Cenniki.

W uroczystym otwarciu nowego obiektu udział wziął Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury Placówki Zamiejscowej w Ostrołęce Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie; ksiądz prałat Mirosław Mierzejewski, proboszcz parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza; ksiądz prałat płk Sławomir Niewęgłowski, proboszcz parafii pw. Świętego Jozafata; Urszula Wołosiewicz, Wicestarosta Ostrowski; prezydium Rady Miasta z przewodniczącym Zbigniewem Krychem i wiceprzewodniczącym Krzysztofem Laską, radni miejscy; burmistrz i wójtowie z terenu powiatu ostrowskiego; dyrektorzy instytucji rządowych i samorządowych z terenu miasta; przedstawiciele służb mundurowych i wojska; naczelnicy wydziałów Starostwa Powiatowego, przedstawiciele firm projektujących i wykonujących prace przy budowie obiektu; dyrektorzy miejskich jednostek organizacyjnych, szkół i przedszkoli; prezesi miejskich spółek; prezesi klubów sportowych oraz młodzież i dzieci z miejskich szkół.

Odbywające się na lodowisku Mikołajki zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury.


Zobacz również

Rozbłysła choinka przed ratuszem (zdjęcia, wideo)

7 grudnia 2017, Redakcja

Wczoraj popołudniu zapalono światełka na choince przed ostrowskim ratuszem.

Dzieje się w Ostrowi Mazowieckiej - grudzień 2017

6 grudnia 2017, UM Ostrów Maz., red. MK

W grudniu odbędzie się wiele wydarzeń związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

29-latek ukradł dekoracje świąteczną sprzed ratusza (wideo)

5 grudnia 2017, KPP Ostrów Maz., red. MK

Świąteczna dekoracja przy miejskim ratuszu tak się spodobała 29-letniemu ostrowianinowi, że postanowił ją ukraść. Został zatrzymany kilka ulic dalej.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Restauracja Tandem

ul. Kościuszki 38 F (dojazd od ul. Widnichowskiej)
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Chochla u Ogroda

ul. Armii Krajowej 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Domowe i smaczne obiady!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]