Oficjalne zakończenie ligi bowlingowej (zdjęcia)

Dodano: 27 kwietnia 2018 08:13, Autor: MOSiR, red. MK

20 kwietnia na kręgielni MOSIR, oficjalnie zakończono rozgrywki IX Drużynowych Mistrzostw w Kręgle.
Zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna TYGRYSY, na drugim miejscu uplasowali się QUMPLE, a trzecie miejsce zajął ZURAD. Najlepsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Wyróżniono również najskuteczniejszych zawodników w kategorii kobiet i mężczyzn. Statuetki otrzymali - Milena Charucka z TV OSTRÓW oraz Daniel Brzózka z ZURADU.

Tego dnia rozegrano również "Turniej Mistrzów", gdzie do rywalizacji stanęła dziesiątka najlepiej punktujących zawodników oraz dwie najlepsze zawodniczki IX edycji ligi bowlingowej. W rywalizacji nie mogli jednak wziąć udział wszyscy wyznaczeni zawodnicy, więc ich miejsce zajęli następni w kolejności z listy najskuteczniejszych graczy. Turniej miał luźny charakter, więc wyniki nie były zbyt wysokie, jednak nie oznaczało to, że zabraknie w nim emocji i zaciętej rywalizacji. Ostatecznie zwycięzcą "Turnieju Mistrzów" został lider klasyfikacji indywidualnej Daniej Brzózka, ale wygrana nie przyszła łatwo, bo do ostatniej kolejki jeszcze pięciu zawodników miało szansę na końcowy sukces.

Punktacja "Turnieju Mistrzów":
1. Daniel Brzózka - 163 pkt, 2. Arkadiusz Wilczewski - 156, 3. Jerzy Wesołkowski - 155, 4. Karol Jarnicki - 142, 5 Arkadiusz Spinek - 138, 6. Radosław Brzostek - 137, 7. Marek Ziemczyk - 132, 8. Andrzej Giżycki - 128, 9. Łukasz Tylicki - 115, 10. Artur Zadrożny - 113, 11. Katarzyna Dębek - 109, 12. Milena Charucka - 97

Na koniec reprezentanci zespołów biorących udział w Drużynowych Mistrzostwach w Kręgle rozegrali towarzyski turniej zamykający tę edycję rozgrywek.

Dwie kolizje, uszkodzonych sześć samochodów (zdjęcia)

26 kwietnia 2018, KPP Wyszków, red. MK

Zderzenie trzech samochodów ciężarowych zablokowało dzisiaj rano na kilka godzin ruch na trasie K-8.