Ostrowscy wędkarze dzieciom (zdjęcia)

Dodano: 11 czerwca 2018 07:14, Autor: PZW Nr 64, red. MK

Koło Nr 64 PZW w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowało Festyn Wędkarski z okazji Dnia Dziecka.
Podczas Festynu odbyły się zawody spławikowe, rzutowe oraz konkurs plastyczny. Już od rana nad prywatnym stawem Państwa Pauliny i Mateusza Siedleckich w Starej Grabownicy zaczęły zbierać się dzieci. Zawody odbyły się w dwóch grupach wiekowych i oczywiście na żywej rybie, udział brało 18 zawodników. Pogoda dopisała, ryby również, szczególną atrakcję stanowiły wyciągane na wędkę duże karasie.
REKLAMA


Po podliczeniu wyników okazało się, że w grupie do lat 12 pierwsza trójka ukształtowała się następująco: I miejsce - Dawid Spinek, II miejsce - Mikołaj Staniaszek, III miejsce - Klaudiusz Brejnak; w grupie 13 - 16 lat pierwsza trójka to: I miejsce - Szymon Wilk, II miejsce -Filip Domański, III miejsce -Dominik Szymczuk.

Za trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii zawodnicy otrzymali medale, dyplomy i nagrody a wszyscy uczestnicy paczki ze słodyczami, ufundowane przez Miasto Ostrów Mazowiecka.

Wręczenia medali i nagród dokonał w Grodzie Książąt Mazowieckich zastępca burmistrza Zbigniew Chrupek oraz prezes koła Mirosław Gromek.

Od godz. 15.00 rozpoczęły się w Grodzie Książąt Mazowieckich zawody rzutowe do tarczy Arrenberga, oraz konkurs plastyczny. W zawodach rzutowych udział brało 33 dzieci, zwycięzcami byli: w grupie do 11 lat: I miejsce -Julia Otulak, II miejsce -Filip Domański, III miejsce - Andżelika Gajewska; w grupie do 15 lat: I miejsce - Marcin Sommer, II miejsce - Jakub Domański, III miejsce - Klaudiusz Brejnak. W konkursie plastycznym udział wzięło razem 49 dzieci grupa przedszkolna - trzy pierwsze miejsca zajęły: I miejsce - Aleksandra Gryczon, II miejsce - Alicja Szulęcka, III miejsce - Lena Walczak. Grupa 7 - 11 lat: I miejsce - Liza Sutkowska, II miejsce - Ada Borowa, III miejsce -Andżelika Gajewska; grupa 12 - 15 lat: I miejsce - Weronika Lendzioszek, II miejsce - Sandra Walczak, III miejsce - Oskar Białczak; grupa uczestników ze Środowiskowego Domu Samopomocy: I miejsce - Joanna Krakówka, II miejsce - Katarzyna Borowa, III miejsce - Beata Gromek. Za najlepszą pracę, wytypowaną przez jury w składzie Anna Pajk, oraz Ewa Popowska , została uznana praca Mariusza Załęgowskiego, który otrzymał nagrodę ufundowaną przez Środowiskowy Dom Samopomocy, wręczoną przez Annę Pajk.

Wszyscy zwycięzcy zostali wyróżnieni przez zastępcę burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Zbigniewa Chrupka oraz prezesa koła Mirosława Gromka dyplomami, nagrodami rzeczowymi. Każdy uczestnik festynu otrzymał paczkę ze słodyczami oraz pamiątkowe drobiazgi.

Wielką atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy, którym zajmowała się Paulina Nowak ze Środowiskowego Domu Samopomocy.

Dla uczestników zawodów i ich opiekunów gospodarze zorganizowali grilla, przy którym pracowicie działali członkowie Zarządu Koła. Każdy, kto przebywał na terenie Ogródka Jordanowskiego i miał ochotę mógł się posilić kiełbaską lub kaszanką na ciepło.

Dziękujemy serdecznie sponsorom, którzy pomogli nam zorganizować ten festyn, a mianowicie: Burmistrzowi Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzemu Bauerowi, firmie Pawła Kosobudzkiego, Środowiskowemu Domowi Samopomocy oraz oczywiście członkom Koła Nr 64.

W organizowanym przez Koło Festynie, który odbył się 2 czerwca, udział wzięło w sumie 100 osób. Wędkarze dziękują wszystkim uczestnikom i do spotkania za rok.


Zobacz również

Dni Ostrowi 2018: Jorrgus na ostrowskiej scenie (zdjęcia)

11 czerwca 2018, Redakcja

Jedną z gwiazd Dni Ostrowi 2018 był Jorrgus.

Wystawa "Legendy PRL-u" po raz ósmy (zdjęcia, wideo)

10 czerwca 2018, MK

Rubinek kolejny raz zaprosił miłośników motocykli na wystawę.

Dni Ostrowi 2018: Video zagrało dla ostrowian (zdjęcia, wideo)

10 czerwca 2018, Redakcja

Drugiego dnia tegorocznych Dni Ostrowi na scenie nad Stawem Miejskim wystąpiła wybrana w głosowaniu przez mieszkańców gwiazda imprezy - zespół Video.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Klinika Dentystyczna BODENT

ul. Sybiraków 5 lok. 6
18-400 Łomża

IMPLANTY ZĘBÓW !

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]