Dzień Dziecka w Broku (zdjęcia)

Dodano: 13 czerwca 2018 08:36, Autor: UG Brok, red. MK

W imprezie udział wzięły dzieci z ZPPO w Broku oraz Gminy Brok.
Olbrzymi dmuchany plac zabaw, dmuchana zjeżdżalnia, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, wata cukrowa, balony... to tylko kilka z wielu atrakcji czekających w tym roku na dzieci z okazji ich święta na boisku szkolnym Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku.
REKLAMA


Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor Joanna Ciskowska, która zaprosiła wszystkie dzieci do zabawy. Wśród gości nie zabrakło Burmistrza Miasta i Gminy Brok Marka Młyńskiego, który złożył dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz z-cy Przewodniczącej Rady Rodziców Moniki Zadrogi.

Po oficjalnym rozpoczęciu przyszedł czas na wyczekaną zabawę, której nie było końca, ponieważ atrakcji nie brakowało, a na każdym kroku czekała na dzieci miła niespodzianka. Dużym powodzeniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie oraz malowanie twarzy. W tym wyjątkowym dniu boisko szkolne zamieniło się w ogromny plac zabaw, na którym zagościła radość. Na każde dziecko czekał ciepły posiłek i słodki upominek.

Niezapomnianą atrakcją dla najstarszych dzieci było spotkanie z Ewą Niespodzianą - uczestniczką programu "Top Mode"". Ewa Niespodziana opowiedziała młodzieży o swoich marzeniach, planach i dążeniu do ich realizacji. Udział w "Top Model" nauczył ją wielu rzeczy, m.in. pokonywać własne słabości i trudności. Największym osiągnięciem jest dla niej to, że nauczyła się głośno i odważnie mówić o tym, czego chce i czego oczekuje od innych. Teraz wie, że nie wolno się poddawać i należy walczyć o swoje, poprzez uczciwą naukę i pracę. Ewa Niespodziana zachęcała do tego wszystkich uczestników spotkania, życząc im spełnienia marzeń i realizacji życiowych planów.

Tak duże przedsięwzięcie mogło odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta i Gminy Brok Marka Młyńskiego, za co szkoła serdecznie dziękuje. Podziękowania należą się również Radzie Rodziców, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pomogli w organizacji tego wyjątkowego dnia.


Zobacz również

Kolejna ulica w Broku do przebudowy (zdjęcia)

7 czerwca 2018, UG Brok, red. MK

Gmina Brok podpisała kolejną umowę na realizację inwestycji drogowej.

Brok na podium w Międzynarodowym Turnieju Karate (zdjęcia)

4 czerwca 2018, BKKK, red. MK

Zawodnicy BKKK przywieźli z Białegostoku złoto i srebro.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

APG Adam Kruk

ul. Mazowiecka 32A
07-310 Komorowo

Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

Kebab "Alii" COUNTRY

ul. Armii Krajowej 2B
07-300 Ostrów Mazowiecka

POWYŻEJ 30 ZŁ DOWÓZ (OSTRÓW MAZ.) + NAPÓJ GRATIS!

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]