Zawody sportowo - pożarnicze Jelonki 2018 (zdjęcia)

Dodano: 4 lipca 2018 10:50, Autor: UG Ostrów Maz., red. MK

Celem zawodów, była ocena stanu wyszkolenia pożarniczego i umiejętności obsługi sprzętu oraz popularyzacja wśród mieszkańców gminy zagadnień ochrony przeciwpożarowej.
W niedzielę, 24 czerwca 2018 roku na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jelonkach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W tegorocznej rywalizacji udział wzięło 14 męskich drużyn pożarniczych oraz 3 drużyny żeńskie z Komorowa, Jelonek i Starego Lubiejewa.
REKLAMA


Celem, jaki przyświecał organizacji zawodów, była ocena stanu wyszkolenia pożarniczego i umiejętności obsługi sprzętu oraz popularyzacja wśród mieszkańców gminy zagadnień ochrony przeciwpożarowej. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwała komisja sędziowska składająca się ze strażaków zawodowych Komendy Powiatowej PSP w Ostrowi Mazowieckiej na czele z Sędzią Głównym - st. kpt. Rafałem Kamińskim. Zmagania drużyn obserwowali Waldemar Brzostek - Prezes Zarządu Gminnego OSP RP, Starosta Powiatu Ostrowskiego Zbigniew Kamiński, Komendant Powiatowy PSP bryg. Janusz Iwanowski, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP bryg. Leszek Falbowski, Jerzy Mikołajczyk Komendant Gminny OSP i licznie zgromadzeni kibice.

Zgodnie z regulaminem zawodów wszystkie zespoły zaprezentowały się w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. W tym roku w klasyfikacji generalnej męskich drużyn pożarniczych najlepszą okazała się jednostka OSP z Jelonek 103,11 pkt., druga była reprezentacja z Nagoszewki 108,77 pkt., a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Jasienicy z wynikiem 109,93 pkt.

Wysokim poziomem wyszkolenia wykazały się również drużyny żeńskie, I miejsce zajęło Komorowo 109,07 pkt., II Jelonki 126,71 pkt., III Stare Lubiejewo 165,92 pkt. Dziewięć najlepszych drużyn otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchary oraz nagrody pieniężne. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje.

Źródło zdj. UG Ostrów Maz.

Zobacz również

Remont w Urzędzie Skarbowym. Będą utrudnienia

4 lipca 2018, US Ostrów Maz., red. MK

W Urzędzie będzie prowadzony remont pomieszczeń bankowej obsługi kasowej.

Ostrowscy policjanci najlepsi w udzielaniu pierwszej pomocy (zdjęcia)

4 lipca 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

W Powiatowych Mistrzostwach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy wzięło udział 7 drużyn.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŻALMAL

ul. Duboisa 82
07-300 Ostrów Mazowiecka

Żaluzje, rolety, moskitiery, markizy, karnisze, plisy!

Hotel i Restauracja "ORCHIDEA"

Nagoszewka Druga 102
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]