Sprawdź, ile zarobił w 2017 roku starosta Zbigniew Kamiński

Dodano: 10 lipca 2018 09:27, Autor: MK

Jak wynika z oświadczenia majątkowego w 2017, starosta Zbigniew Kamiński zarobił nieco mniej niż rok wcześniej.
Dochód ze stosunku pracy wynosi 157 266,99 złotych, czyli o ponad tysiąc złotych mniej niż w 2016 roku. Środki pieniężne zgromadzone jako wspólnota majątkowa to 143 692,43 złotych. Starosta posiada jeden samochód - Toyotę RAV4 z 2015 roku.
REKLAMA


Oświadczenie majątkowe składane przez przedstawicieli władz jednostek samorządu terytorialnego powinno zawierać takie informację jak prawa majątkowe wynikające ze wspólności łącznej podlegającej odrębnym przepisom, zgromadzone środki pieniężne i papiery wartościowe, posiadane nieruchomości, udziały i akcje w spółkach handlowych, nabycie mienia od Skarbu Państwa lub innej państwowej osoby prawnej, jednostek samorządu terytorialnego, ich związków lub od komunalnej osoby prawnej mienia podlegającego zbyciu w drodze przetargu.

Przedstawiciele władz mają też obowiązek umieszczenia w oświadczeniu informacji na temat prowadzonej działalności gospodarczej za wyjątkiem działalności wytwórczej w rolnictwie w zakresie produkcji roślinnej w formie i zakresie gospodarstwa rodzinnego, pełnienie funkcji członka zarządu, rady nadzorczej lub komisji rewizyjnej w spółkach handlowych, dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej lub zajęć, składniki mienia ruchomego o wartości powyżej 10 000 złotych, zobowiązania pieniężne o wartości powyżej 10 000 złotych, adres zamieszkania oraz miejsce położenia nieruchomości.

Oświadczenie majątkowe starosty znajdziesz poniżej.

Pobierz plik: osw_zkamiński_za2017.pdf

Zobacz również

Burmistrz w 2017 roku zarobił mniej

10 lipca 2018, MK

Z oświadczenia majątkowego za 2017 rok wynika, że burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Jerzy Bauer zarobił ponad 19 tysięcy mniej niż w roku 2016.

Spotkanie z ministrem Henrykiem Kowalczykiem

9 lipca 2018, UM Ostrów Maz., red. MK

Burmistrz Jerzy Bauer zaprasza na spotkanie z Henrykiem Kowalczykiem - Ministrem Środowiska, posłem na Sejm RP z naszego okręgu.

Sesja absolutoryjna Rady Powiatu (zdjęcia)

30 czerwca 2018, Starostwo Powiatowe/Agnieszka Nowacka, red. MK

Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński szczegółowo przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu i omówił zrealizowane inwestycje.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Sklep Chemia i Słodycze z Niemiec

ul. Mieczkowskiego 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

ZNANE MARKI ! DOBRA JAKOŚĆ ! NISKIE CENY !

AllBike Salon Rowerowo Motoryzacyjny

ul. 3 Maja 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

D.P.Color - Vip Koszulka

ul. Warszawska 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]