Sprawdź, ile zarobił w 2017 roku starosta Zbigniew Kamiński

Dodano: 10 lipca 2018 09:27, Autor: MK

Jak wynika z oświadczenia majątkowego w 2017, starosta Zbigniew Kamiński zarobił nieco mniej niż rok wcześniej.
Dochód ze stosunku pracy wynosi 157 266,99 złotych, czyli o ponad tysiąc złotych mniej niż w 2016 roku. Środki pieniężne zgromadzone jako wspólnota majątkowa to 143 692,43 złotych. Starosta posiada jeden samochód - Toyotę RAV4 z 2015 roku.
REKLAMA


Oświadczenie majątkowe składane przez przedstawicieli władz jednostek samorządu terytorialnego powinno zawierać takie informację jak prawa majątkowe wynikające ze wspólności łącznej podlegającej odrębnym przepisom, zgromadzone środki pieniężne i papiery wartościowe, posiadane nieruchomości, udziały i akcje w spółkach handlowych, nabycie mienia od Skarbu Państwa lub innej państwowej osoby prawnej, jednostek samorządu terytorialnego, ich związków lub od komunalnej osoby prawnej mienia podlegającego zbyciu w drodze przetargu.

Przedstawiciele władz mają też obowiązek umieszczenia w oświadczeniu informacji na temat prowadzonej działalności gospodarczej za wyjątkiem działalności wytwórczej w rolnictwie w zakresie produkcji roślinnej w formie i zakresie gospodarstwa rodzinnego, pełnienie funkcji członka zarządu, rady nadzorczej lub komisji rewizyjnej w spółkach handlowych, dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej lub zajęć, składniki mienia ruchomego o wartości powyżej 10 000 złotych, zobowiązania pieniężne o wartości powyżej 10 000 złotych, adres zamieszkania oraz miejsce położenia nieruchomości.

Oświadczenie majątkowe starosty znajdziesz poniżej.

Pobierz plik: osw_zkamiński_za2017.pdf

Zobacz również

Burmistrz w 2017 roku zarobił mniej

10 lipca 2018, MK

Z oświadczenia majątkowego za 2017 rok wynika, że burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Jerzy Bauer zarobił ponad 19 tysięcy mniej niż w roku 2016.

Spotkanie z ministrem Henrykiem Kowalczykiem

9 lipca 2018, UM Ostrów Maz., red. MK

Burmistrz Jerzy Bauer zaprasza na spotkanie z Henrykiem Kowalczykiem - Ministrem Środowiska, posłem na Sejm RP z naszego okręgu.

Sesja absolutoryjna Rady Powiatu (zdjęcia)

30 czerwca 2018, Starostwo Powiatowe/Agnieszka Nowacka, red. MK

Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński szczegółowo przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu i omówił zrealizowane inwestycje.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

D.P.Color - Vip Koszulka

ul. Warszawska 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

PRZEWOZY TAKSÓWKOWE / TAXI SERVICES

07-300 Ostrów Mazowiecka

VAN / BUS TAXI / PRZEWÓZ OSÓB / KIEROWCA Z AUTEM do wynajęcia

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]