Lista kandydatów do Rady Gminy Andrzejewo

Dodano: 22 września 2018 09:59, Autor: MK

O 15 mandatów ubiegać się będzie 49 kandydatów.
Tegoroczne wybory odbędą się 21 października.

Lista kandydatów do Rady Gminy Andrzejewo:

OKRĘG NR 1
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
WOJCIECHOWSKI Adam
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
PĘKAŁA Dariusz

OKRĘG NR 2
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
ZAŁUSKA Paweł
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
SOŁOWIŃSKI Jarosław
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
CYMBALAK Antoni

OKRĘG NR 3
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
KAŁUSKA Elżbieta Stanisława
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
CIMOCH Marek
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
ŚWIDERSKI Grzegorz Jacek
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
BRZÓZKA Piotr
Lista nr 23 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA ANDRZEJEWO"
STANIASZKO Henryk

OKRĘG NR 4
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
LITWA Eugeniusz
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
WARDASZKA Andrzej
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
LITWA Wojciech
REKLAMA


OKRĘG NR 5
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
GRALIK Andrzej
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
KNAJP Sławomir
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
WARDASZKA Jarosław
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
ANDRZEJCZUK Agnieszka Edyta

OKRĘG NR 6
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
SYMON Barbara
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
ŻEBROWSKI Mateusz
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
CHILIŃSKI Dariusz
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
SZWARC Krzysztof

OKRĘG NR 7
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
UGNIEWSKA Barbara
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
HAN Sylwiusz

OKRĘG NR 8
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
PERKOWSKI Wojciech
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
ZAREMBA Grzegorz
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
ZARĘBA Andrzej

OKRĘG NR 9
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
GODLEWSKA Renata
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
ZARĘBA Henryk
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
JASKO Krzysztof

OKRĘG NR 10
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
DENISZEWSKI Józef
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
BISZEWSKI Andrzej
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
KRAKÓWKA Kamilla Ewa
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
CYMERMAN Andrzej
Lista nr 22 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ DLA WSZYSTKICH
GROMEK Przemysław

OKRĘG NR 11
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
DĄBKOWSKA Teresa
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
WILK Artur
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
PRYCZYŃSKA Justyna

OKRĘG NR 12
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
PRZEZDZIECKA Agata
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
SKŁODOWSKI Ryszard
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
LESZCZYŃSKI Dariusz

OKRĘG NR 13
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
KAZIMIERCZUK Justyna
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
KRAJEWSKI Marek
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
JABŁONOWSKI Zdzisław

OKRĘG NR 14
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
JADCZAK Agnieszka
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
SIEJK Roman
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
ŻACH Aneta

OKRĘG NR 15
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
NIENAŁTOWSKI Jan
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
DĄBKOWSKI Zbigniew
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
ZAWISTOWSKI Sylwester

Zobacz również

Koncert Mazowsze w sercu Niepodległej

22 września 2018, Starostwo Powiatowe, red. MK

Starosta Zbigniew Kamiński zaprasza na koncert w wykonaniu Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

Oferty pracy aktualne na dzień 21.09.2018 r.

21 września 2018, PUP Ostrów Maz., red. MK

Sprzedawca, specjalista ds. marketingu, doradca klienta - zobacz, kogo potrzebują do pracy w ostrowskim PUP-ie.

Znamy listy kandydatów do rady powiatu ostrowskiego

21 września 2018, MK

111 kandydatów ubiega się o mandat radnego w powiecie ostrowskim.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Przedszkole i Żłobek Planeta Fantazji

ul. Lipowa 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Planeta Fantazji - twórcza zabawa oraz kreatywne myślenie

APG Adam Kruk

Stok 81
07-310 Ostrów Mazowiecka

Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]