Bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli klubów sportowych i NGO

Dodano: 2 stycznia 2019 08:36, Autor: UM Ostrów Maz., red. MK

Tematem szkolenia będą nowe przepisy wykonawcze do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES) oraz Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej zapraszają przedstawicieli klubów sportowych i organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pn. "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym - nowe przepisy wykonawcze do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie", które odbędzie się w dniu 8.01.2019 r. (wtorek) w godz. 13.00-17.30 w Centrum Dialogu Społecznego ul. Partyzantów 7A w Ostrowi Mazowieckiej.
REKLAMA


Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia: wejście w życie przepisów i przepisy przejściowe - rozliczenie zadań realizowanych w roku 2018 i latach wcześniejszych, jakie elementy powinny być wpisane do ogłoszenia konkursowego w związku z nowelizacją: przesuwanie środków między pozycjami kosztorysowymi, wkład własny, oczekiwane rezultaty; nowy druk oferty w otwartym konkursie ofert, umowa realizacji zadania publicznego, w tym rozliczanie rezultatów zadania i akceptacja sprawozdania, sprawozdanie z realizacji zadania, w tym: opis osiągniętych rezultatów, konsekwencje nieosiągnięcia rezultatów; oferta, umowa i sprawozdanie stosowana przy konkursach na wybór operatora (regranting), oferta i sprawozdania do trybu uproszczonego (art. 19 a - małe granty).

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu pt. "Inkubacja i Wsparcie Ekonomii Społecznej w subregionie ostrołęckim" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoby zgłaszające się na szkolenie zostaną poproszone o wypełnienie wymaganych projektem formularzy rejestracyjnych przed rozpoczęciem szkolenia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłaszanie udziału trwa do piątku, 4 stycznia 2019 r. mailowo: [email protected] lub [email protected] lub pod nr tel. 29 679 54 63 z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy organizacji.

Źródło zdj. UM Ostrów Maz.

Zobacz również

Stłuczka na ul. Lubiejewskiej (zdjęcia)

31 grudnia 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Wczoraj po godz. 16:00 na ul. Lubiejewskiej doszło do kolizji dwóch aut osobowych.

Oferty pracy aktualne na dzień 28.12.2018 r.

29 grudnia 2018, PUP Ostrów Maz., red. MK

Salowa, wizażystka/stażystka, przewodnik, pracownik fizyczny - zobacz, kogo potrzebują do pracy w ostrowskim PUP-ie.

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ulicy Okrzei

28 grudnia 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

34-latek odpowie przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

ul. Sikorskiego 6 (wejście od Inwalidów)
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]