Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej wiceliderem ogólnopolskiego rankingu

Dodano: 18 czerwca 2019 07:54, Autor: MK, artykuł sponsorowany

BS w Ostrowi niezmiennie plasuje się wysoko w Ogólnopolskim Rankingu Banków Spółdzielczych magazynu biznesowego Strefa Gospodarki.
Jak mówi Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej Bartosz Kublik, ostrowski bank spółdzielczy jest bankiem, który od 1898 roku nieprzerwanie realizuje swe cele przez rozwój firmy oraz aktywny udział w budowaniu lokalnej gospodarki. - Nasz Bank to wiarygodny i solidny partner przedsiębiorstw, samorządów i społeczności. Osiągane wyniki plasują nas w czołówce polskich banków spółdzielczych. Wiarygodność Banku potwierdza współpraca z 20 Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Naszą siłą jest uznanie blisko 30 tys. zadowolonych Klientów, których liczba systematycznie wzrasta - podkreśla prezes ostrowskiego banku i zachęca do korzystania z blisko 550 działających w Polsce banków spółdzielczych.
REKLAMA


Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej posiada prawie 30 placówek na terenie powiatów: ostrowskiego, ostrołęckiego, wołomińskiego, wyszkowskiego oraz Warszawy. Od kilku lat znajduje się w czołówce Ogólnopolskiego Rankingu Banków Spółdzielczych organizowanego przez magazyn biznesowy Strefa Gospodarki.

Ranking powstaje w oparciu o szereg wskaźników, a są nimi m.in.: wyniki i sytuacja finansowa banków, polityka kadrowa, inwestycje oraz działania skierowane w stronę lokalnych społeczności.Źródło zdj. Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

EK STUDIOFOTO

ul. Sezamkowa 14
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapisywanie historii ludzi, ich piękna i emocji jest naszą pasją.

Kebab na ulicy Warszawskiej

ul. Gęsia 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Każdego dnia NOWA PROMOCJA!

NEW YORK CITY PIZZA

ul. Zambrowska 106
07-300 Ostrów Mazowiecka

New York Bistro zmieniło się w New York City Pizza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]