MKS Małkinia. Wyniki IX Kolejki LO. Kolejna porażka

Dodano: 4 października 2005 21:49, Autor: Ariel

Piłkarze z Małkini kontynuują serię przegranych meczy i spadek w tabeli. Po niedzielnym przegranym meczu 2 października br. u siebie na stadionie spadli już na szóste miejsce za MLKS Wesoła i NAPRZÓD Skórzec. Miejmy nadzieję, że w najbliższym meczu z przedostatnimi w tabeli Czarni Węgrów MKS przełamie złą passę i ponownie zacznie wygrywać kolejne spotkania.

W pierwszych minutach meczu przewagę mieli gospodarze. Jednakże już w 10 minucie rzut rożny wykonywali goście po którym to bramkarze MKS-u zmuszony był do wyjmowania piłka z siatki. Po tej bramce MKS poderwał się do odrabiania straty, jednak do przerwy nie udało im się zrealizować zamierzonych celów. Za to piłkarze ZRUWU swój plan realizowali konsekwentnie i już w 44 minucie meczu prowadzili 2:0 po faulu i wspaniałej bramce z rzutu wolnego. Piłka strzelona z 30 metrów dostała niesamowitej rotacji i wpadła do bramki obok zdezorientowanego bramkarza MKS-u.

W drugiej połowie drużyna z Małkini ponownie podjęła walkę i starała się strzelić bramkę kontaktową. Udało im się to w 62 minucie. Z rzutu wolnego ostro dośrodkowywał Artur Żelakiewicz, a w polu karnym piękną główką popisał się Daniel Góral. Po tej bramce MKS dostali wiatru w żagle i coraz większą liczbą zawodników zaczął atakować bramkę gości. Odkrywając się dawali okazje ZRYWOWI do kontrataków. Dwa razy zawodnik gości wychodził z bramkarzem gospodarzy sam na sam, jednak za każdym razem lepszy okazał się Rafał Ostrowski wybraniając tym samym uchronił on MKS od wyższej porażki.
Do końca meczu wynik już się nie zmienił.

- Dzisiejszy mecz był meczem walki – powiedział w kilka godzin po meczu trener Zbigniew Suchodolski. - Żaden z zawodników nie odstawiał nogi. Po meczu kibice wychodzili zadowoleni, mimo porażki zobaczyli, że nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i piłkarsko nie odstawali od gości. Szkoda, że do poziomu zawodów nie dostosowali się sędziowie, wygwizdywani przez fanów MKS jak i ZRYWU.