KS Ostrovia. Wyniki VII Kolejki LO. Rehabilitacja piłkarzy Ostrovii

Dodano: 6 października 2005 17:49, Autor: WK

Piłkarze Ostrovii zrehabilitowali się po klęsce tydzień temu w Glinojecku, pokonując w sobotę Orlęta Baboszewo5:1.
Pod wodzą nowego szkoleniowca Sławomira Stanisławskiego (prowadził w tym sezonie m.in. Koronę Ostrołęka)nasi zawodnicy rozpoczęli mecz z dużym animuszem.
Po kwadransie gry, trzy razy sam na sam z bramkarzem gości był P. Niwiński. Jednak jak w poprzednich meczów, zabrakło mu zimnej krwi, by zamienić te sytuacje na bramki. Dopiero w 23 minucie bramkarza Orląt uprzedził Patryk Tyl i nasza drużyna objęła prowadzenie. Niespełna dziesięć minut później Radek Kuczyński minął dwóch obrońców na prawej stronie i dośrodkował do P. Niwińskiego, który tym razem się nie pomylił i zrobiło się 2:0. Chwilę potem trzech naszych zawodników stanęło naprzeciwko bramkarza Orląt. Wymiana między nimi podań zakończyła się niecelnym strzałem. W odpowiedzi goście po dalekim wrzucie piłki w pole karne zdobyli kontaktowego gola.
Po przerwie co raz bardziej na boisku dominowali piłkarze Ostrovii. W 64 minucie Patryk Tyl minął trzech zawodników Orląt w środku boiska, a następnie ich bramkarza, podwyższając na 3:0. Cztery minuty później w polu karnym faulowany był Paweł Krzak, a jedenastkę pewnie zamienił na bramkę Michał Kacprzak. Festiwal strzelecki zakończył P. Krzak po indywidualnej akcji lewą stroną i precyzyjnym strzale w długi róg.

KS OSTROVIA OSTRÓW MAZ - ORLĘTA BABOSZEWO 5:1 (2:1)

• Ostrovia: P. Tyl 23, 64, P. Niwiński 34, M. Kacprzak 67 karny,P. Krzak 77
  • Orlęta: Karwowski 39
    Ostrovia: Rakowiecki - Śledziński, Kacprzak, S. Szyszkowski, Ł. Nienałtowski (78 Kempisty) , Krzak, Wilczewski, Tyl (70 Szabłowski), Brzozowski, Kuczyński (73 E. Szyszkowski), Niwiński.

Pozostałe wyniki VII (1-2 października):
    MKS II MŁAWA - KRYSZTAŁ GLINOJECK 2:0
    MKS PRZASNYSZ - ISKRA KRASNE 4:0
    WKRA BIEŻUŃ - GKS STRZEGOWO 5:1