MKS przegrał z Victorią Kałuszyn

Dodano: 17 września 2019 08:27, Autor: Miłosz Magrzyk

Małkińscy piłkarze przegrali przed własną publicznością 3:4.

Mecz od początku nie układał się dobrze dla małkińskich piłkarzy. Wystarczyło 30 minut rozgrywki na to, aby gospodarze przegrywali 0:4. Bramki zespołu z Kałuszyna zaciekle strzegł Krystian Wyrębek, a w ataku grał Karol Niegowski.

W ciągu tych 30 minut 3 z 4 bramek trafił Przemysław Gójski, natomiast jedną bramką na swoim koncie zapisał Karol Niegowski. Na szczęście dla MKS-u piłkarze z Kałuszyna zaczęli seryjnie marnować nadarzające się sytuacje bramkowe.

MKS siły zaczął odzyskiwać dopiero w drugiej połowie spotkania. Małkińscy piłkarze zaczęli przeprowadzać więcej ataków na bramkę strzeżoną przez Wyrębka. Przyniosło to oczekiwany efekt, ponieważ wkrótce zdobyli gole. Dla MKS-u strzelali: Maliszewski, Giziński i Wróblewski.

MKS nie zdołał jednak doprowadzić nawet do remisu. Małkińscy piłkarze przegrali przed własną publicznością 3:4.

Szczególnie szczęśliwa dla drużyny okazała się 47 minuta meczu. Bramkę zdobył wtedy Robert Wilczewski.

Ostrowskie piłkarki wygrały z zespołem Zły Warszawa

Karolina Piasecka i Amelia Skowrońska to zawodniczki, które strzelały bramki dla drużyny z Ostrowi.