Korona zbyt słaba. Zwyciężyła drużyna z Wąsewa

Dodano: 30 września 2019 08:15, Autor: Miłosz Magrzyk

Bohaterem meczu okazał się Jakub Podolak. To właśnie on zdobył bramkę dla zespołu z Wąsewa.
Już na początku meczu z Koroną Karolinowo dobrą sytuację do zdobycia gola miał Adrian Waracki, zawodnik KS-u. Znalazł się jednak na spalonym. W 43 minucie Korona miała okazję wykorzystać rzut karny. Piłki do bramki nie wpuścił jednak Chorodyński. Kilka minut później żółtą kartkę otrzymał Urbanik.

W 61 minucie piłkarze KS-u mieli szanse wykorzystać rzut karny. Nie udało się tego zrobić. Później w drużynie z Wąsewa następowały zmiany. W 70 minucie zszedł Pałubiński. Za niego na boisku pojawił się Wróbel.

Chwilę po wejściu na boisko Wróbel przejął piłkę i podał prostopadle do Podolaka. Podolak zakończył tę akcję umieszczeniem piłki w bramce rywali. W ten sposób KS wysunął się na prowadzenie.

Później w drużynie z Wąsewa nastąpiły dodatkowe zmiany. W 80 minucie z boiska zszedł Waracki, a na murawę wszedł za niego Żyra. Później pole gry opuścił Urbanik, a zastąpił go Kołota. Pod koniec meczu w drużynie z Wąsewa była jeszcze jedna zmiana. Na boisko za Murawskiego wszedł Ambroziak.

Kibice nie zobaczyli już dodatkowych goli. Mecz z Koroną Karolinowo zakończył się wynikiem 1:0. KS zwyciężył.

Drużyna z Andrzejewa wygrała 3:0. Bramki strzelali: Andrzej Piwoński, Marcin Kapica i Radosław Piwoński.