KS Ostrovia. Wyniki VIII i IX Kolejki LO. Zwycięstwo i porażka

Dodano: 17 października 2005 22:13, Autor: Skowron

Kolejne jakże ważne zwycięstwo odnieśli ostrowscy piłkarze. Pokonali oni 1:0 rezerwy II ligowego MKS-u Mława. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany i zacięty. Do przerwy żadna z drużyn nie stworzyła sobie żadnych sytuacji bramkowych. Blisko było po wolnych, ale niestety nic nie wpadło. W drugiej połowie sędzia odgwizdał rzut karny, który pewnie wykorzystał Michał Kacprzak. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, gdy około 20 minut przed końcem spotkania ich gracz został ukarany drugą żółtą kartką.

KS Ostrovia Ostrów Maz. - MKS II Mława 1:0 (0:0)
Kacprzak (karny)
Ostrovia: Rakowiecki - S.Szyszkowski, E.Szyszkowski, M.Kacprzak - Tyl, Wilczewski, Nienałtowski, Krzak, Kuczyński - Niwiński, Krajewski

Kryształ Glinojeck - MKS Przasnysz 2:0

To był mecz na szczycie. Zespół Ostrowski pojechał do Przasnysza z nastawienie uzyskanie remisu. Stąd częściej przy piłce byli gospodarze, którzy w tym roku celują w awans. Do przerwy nasza defensywa nie pomyliła się ani razu. Chociaż gospodarze klika razy mocniej zagrozili naszej bramce, to wynik do przerwy utrzymywał się bezbramkowy. W drugiej połowie gospodarze trafili w słupek i coraz mniej wierzyli w wygraną. Wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem. Jednak w 77 minucie po rzucie wolnym z około 22 metrów drużyna MKS-u zdobyła bramkę, jak się później okazało, na wagę trzech punktów.

MKS Przasnysz - KS Ostrovia Ostrów Maz. 1:0 (0:0)