KS Ostrovia. Remis w Zambrowie

Dodano: 14 lutego 2006 21:39, Autor: WK

W drugim spotkaniu sparingowym zespół Ostrovii zremisował w Zambrowie z Olimpią 3:3.W pierwszej połowie na ciężkiej płycie boiska (gruba warstwa śniegu) dominowali nasi piłkarze. Potrafili sobie stworzyć kilka sytuacji bramkowych, z których jedną wykorzystał Piotrek Niwiński. Po przerwie mecz się wyrównał. W 54 minucie po problematycznym rzucie karnym, gospodarze wyrównali. Chwilę potem wykorzystali błąd naszej defensywy i zdobyli drugiego gola. W odpowiedzi indywidualną akcją popisał się Radek Kuczyński. Trzecią bramkę dla naszego zespołu, po koronkowej akcji całego zespołu zdobył Białorusin Jewgeni Byczak. Wydawało się, że wynikiem 3:2 dla naszego zespołu zakończy się to spotkanie, tym bardziej, że nasza drużyna dominowała w tym okresie gry. Jednak dość nonszalancka gra naszych piłkarzy w defensywie pozwoliła gospodarzom na dwie minuty przed zakończeniem meczu zdobyć wyrównującego gola.

OLIMPIA Zambrów - KS OSTROVIA Ostrow Maz. 3:3 (0:1)