KS Ostrovia. Zwycięstwo i remis w kolejnych sparingach

Dodano: 19 lutego 2006 21:50, Autor: WK

W minionym tygodniu zespół Ostrovii rozegrał dwa kolejne mecze sparingowe. Najpierw w środę na boisku ZS nr 1 wysoko bo, aż 7:0 pokonał KS Śniadowo, a w niedzielę zremisował z rezerwami Korony Ostrołęka 1:1.

W pierwszym wspominanym spotkaniu, wyższość naszych zawodników nie podlegała ani przez moment dyskusji. Widać było duże lepsze przygotowanie zarówno fizyczne jak techniczne naszej drużyny. Pomimo dość trudnych warunków gry (gruba warstwa śniegu) nasi piłkarze pokazali kilka dobrych akcji, zakończonych bramkami, których mogło być dużo więcej.

KS OSTROVIA OSTROW MAZ. - KS ŚNIADOWO 7:0 (3:0)
Bramki:
K. Kempisty 2, S. Mazol 2, A. Bazei, E. Byczak, B. Brzózka,
Ostrovia: R. Rakowiecki, P. Krzak, R. Wilczewski, K. Kempisty, A. Socik, Ł. Nienałtowski, R. Kuczyński, P. Niwiński, S. Mazol, A. Bazei, E. Byczak, B. Brzózka, P, Śledziński,M. Żyznowski.

W spotkaniu z rezerwami Korony nasz zespół potwierdził, że przygotowania do sezonu przebiegają w dobrym kierunku. W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany. Mimo kilku sytuacji bramkowych, zarówno piłkarzom Korony, w której składzie wystąpiło kilku zawodników z pierwszego składu, ani naszym zawodnikom, nie udało się zdobyć bramki. Tuz po przerwie nieporozumienie między naszymi zawodnikami wykorzystał T. Niedźwiecki zdobywając gola dla gospodarzy. Od tego momentu inicjatywę przejął zespół Ostrovii. Wyrównanie padło w 62 po strzale Siergieja Mazola, który kilka minut wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego. Po bramce do końca meczu przeważał nasz zespół, ale brakowało wykończenia pod bramkę Korony i mecz zakończył się ostatecznie remisem.

HID II OSTROŁĘKA - KS OSTROVIA OSTRÓW MAZ. 1:1 (0:0)