KS Ostrovia. Udany rewanż w Makowie

Dodano: 1 marca 2006 07:14, Autor: WK

Udał się piłkarzom Ostrovii rewanż za przegraną dwa tygodnie na własnym boisku z Makowianką. Nasz zespół bowiem w sobotę pokonał reprezentanta piątej ligi 1:0.
Spotkanie ze względu na zlodowaciały śnieg rozegrano w dość trudnych warunkach. Pomimo to, mogło się podobać. Było w nim dużo walki, ale także sporo dobrych, przemyślanych akcji. Przez większość meczu żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć przewagi w polu. Więcej za to sytuacji strzeleckich, stworzył nasz zespół. Wykorzystał tylko jedną w 48 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu A. Socika do pustej bramki piłkę skierował Robert Wilczewski. Wcześniej po podobnej akcji Socika, spudłował Marek Żyznowski. Szkoda, że w ostatnich minutach dobrych sytuacji nie wykorzystali i inni zawodnicy, bo wtedy końcowy wynik mógł być dużo efektowniejszy.

MAKOWIANKA MAKÓW MAZ - OSTROVIA OSTRÓW MAZ 0:1 (0:0)