Zawodnicy UKS-u "Wojownik" zostali mistrzami! (zdjęcia)

Dodano: 20 marca 2023 14:53, Autor: UKS Wojownik Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Mistrzami Mazowsza Kadetów zostali Szymon Borowy w kat. 50 kg oraz Karol Borowy w kat. 57 kg. Dodatkowo trzech zawodników przywiozło medale z II Ciechanowskiego Turnieju Bokserskiego.

Zakończyły się Mistrzostwa Mazowsza Kadetów. Mistrzem Mazowsza został Karol Borowy, który triumfował w kategorii do 57 kg, w innej kategorii wagowej - do 50 kg - zwyciężył Szymon Borowy. Chłopaki, na co dzień uczniowie CSL Technikum Lotniczego w Nagoszewie, wywalczyli awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która odbędzie się w Wałczu w dniach 14-20 kwietnia 2023.

Kolejnym turniejem, w którym brali udział zawodnicy UKS "Wojownik", był II Ciechanowski Turniej Bokserski, który odbywał się w weekend, w dniach 18-19 marca 2023. Również w tym turnieju ostrowscy zawodnicy świetnie wypadli.
- Bartosz Skrzyński - młodzik, zajął 2. miejsce w wadze 42 kg po bardzo ładnej walce, którą zakończył przed czasem w 3 rundzie.
- Dawid Szydlik - młodzik, zajął 1. miejsce po wygranej walce finałowej przed czasem w 2 rundzie.
- Jewhenij Tit - kadet, zajął 1. miejsce po wygranej na punkty.

- Jestem bardzo zadowolony z walk i postępów moich podopiecznych, tym bardziej, że 2 z nich wywalczyło awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, gdzie są to zawody centralne i ogólnopolskie - powiedział Waldemar Pecura, trener młodych zawodników.

Źródło zdjęcia: UKS Wojownik Ostrów Mazowiecka, CSL Technikum Lotnicze Nagoszewo

Piłka ręczna w Małkini Górnej będzie świętować swoje okrągłe, dwudzieste urodziny. Z tej okazji odbędzie się uroczysta gala oraz Jubileuszowy XX Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna.

Radosław Paczuski gościem specjalnym seminarium na ostrowskim MOSiR-ze!

20 marca 2023, MOSiR Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zawodnik sztuk walki, reprezentujący Uniq Fight Club, obecnie występuje w federacji KSW. Na swoim koncie ma mistrzostwo świata K1, puchar świata oraz mistrzostwa federacji DSF i FEN. Teraz będzie gościł w Ostrowi!

Słaby mecz Ostrovii kończy się remisem

18 marca 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

KS Ostrovia rozpoczęła rundę wiosenną. Mecz na neutralnym boisku był bardzo słaby, remis na sam koniec spotkania uratował kapitan zespołu, Dawid Wilczewski.