Uczniowie "Ekonomika" obejrzeli mecz na Stadionie Narodowym (zdjęcia)

Dodano: 29 marca 2023 07:18, Autor: ZS nr 2 Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Reprezentacja Polski zmierzyła się z Albanią w meczu drugiej kolejki eliminacji Euro 2024.

W poniedziałkowy wieczór, 27 marca 2023, prawie czterdziestoosobowa grupa uczniów ostrowskiego "Ekonomika", wraz z opiekunami, miała okazję obejrzeć mecz Eliminacji Mistrzostw Europy w piłkę nożną Polska - Albania na Stadionie Narodowym.

Reprezentacja Polski zmierzyła się z Albanią w meczu drugiej kolejki eliminacji Euro 2024. Biało-Czerwoni wygrali 1:0. Przez większość pierwszej połowy na boisku nie było ciekawie. W 14. minucie z dystansu strzelił Zalewski, ale skuteczną interwencją popisał się Thomas Strakosha.

Kilka razy z trybun rozlegało się głośne: "My chcemy gola". No i wreszcie podopieczni Santosa posłuchali fanów. W 41. minucie z dystansu strzelił Jakub Kamiński, piłka odbiła się od słupka, dobiegł do niej bardzo aktywny tego dnia Karol Świderski i trafił do siatki.

Uczniowie i ich opiekunowie: D. Szuliński, M. Chorchos, Anna Rozumek, ks. A. Polkowski wracali w dobrych humorach do domu.

Źródło zdjęć: ZS nr 2 Ostrów Mazowiecka

Modernizacja trawiastego boiska sportowego przy ZPPO w Broku rozpoczęta (zdjęcia)

28 marca 2023, Urząd Miasta i Gminy Brok, red. Elżbieta Krajewska

Inwestycja zostanie zrealizowana do końca czerwca 2023 roku.

Amatorzy tenisa stołowego rozegrali 6. Turniej Grand Prix (zdjęcia)

27 marca 2023, Elżbieta Krajewska

Zwycięzca ostatniego turnieju to Ostrowianin - Paweł Radziszewski.

Gala dwudziestolecia piłki ręcznej w Małkini Górnej (zdjęcia, wideo)

26 marca 2023, Kacper Jaworowski

Małkinia Górna to znaczący ośrodek piłki ręcznej w naszym powiecie. Jeszcze dwadzieścia lat temu sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Kluczową przyczyną takiego stanu rzeczy jest Agata Rostkowska.