Ostrovia ponownie remisuje

Dodano: 8 kwietnia 2023 18:38, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Czwarty mecz rundy wiosennej, przyniósł ostrowskim piłkarzom czwarty remis.

KS Ostrovia to ostatni klub z powiatu ostrowskiego, który grał w Wielką Sobotę. W ramach 19. kolejki ligi okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka, doszło do spotkania z Kurpikiem Kadzidło. W pierwszym meczu zwycięstwo padło łupem Ostrovii.

Mecz od początku był bardzo wyrównany, obie drużyny miały swoje sytuacje. Pierwsza połowa okazała się lepsza dla graczy Łukasza Pokory. Żółto-zieloni" do przerwy przegrywali 1:2. W drugiej połowie Ostrovii udało się zdobyć bramkę wyrównującą. Ostatecznie zawodnicy Roberta Wilczewskiego zremisowali 2:2 w domowym spotkaniu z Kurpikiem Kadzidło.

Już w następną sobotę, 15 kwietnia 2023 o godz. 15:00, Ostrovia pojedzie do Bieżunia, gdzie zmierzy się z miejscową Wkrą. Drużyna Wkry w tej kolejce przegrała z Konopianką Konopki.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2 Kurpik Kadzidło

Źródło zdjęcia: Kurpik Kadzidło

W Wielką Sobotę piłkarze Rafała Marycniuka przyjęli na swoim boisku ŁDK Łosice. Pojedynek drużyn w rundzie jesiennej przyniósł aż 11 goli!

Piłkarze KS-u Wąsewo kończą mecz remisem

8 kwietnia 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Pojedynek w samo południe nie miał zwycięzcy. Piłkarze Adriana Orłowskiego stracili bramkę po rzucie karnym.

Remis po raz trzeci. Ostrovia ponownie kończy mecz wynikiem 1:1

2 kwietnia 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze KS-u Ostrovia dopisują do swojego konta jeden punkt, po kolejnym remisie. To już trzeci z rzędu.