KS Wąsewo z cennym remisem

Dodano: 23 kwietnia 2023 18:23, Autor: KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Podopieczni Adriana Orłowskiego potrzymują dobrą formę. Tym razem udało im się zremisować z wyżej notowanym rywalem na wyjeździe.

Piłkarze Adriana Orłowskiego mierzyli się z Rzekunianką Rzekuń. Rywale w poprzedniej kolejce wygrali i chcieli podtrzymać zwycięską passę. Gospodarze natomiast, chcieli "odkuć się" za domową porażkę 0:4 z GKS-em Gumino.

Większość bramek padła w pierwszej połowie. Dla gospodarzy piłkę w siatce dwukrotnie umieścił Aleksander Dmochowski i dwukrotnie robił to z "jedenastki". Honorowe trafienie dla KS-u zdobył Adam Żyra. W drugiej połowie wąsewianie zdołali dorzucić jeszcze jedną bramkę. Wynik meczu ustalił Stanisław Peredystyi, trafiając na 2:2.

Kolejny mecz wąsewianie rozegrają w sobotę, 29 kwietnia 2023 o godz. 11:00, kiedy to na własnym boisku zmierzą się z Wkrą Radzanów. Piłkarze Wkry zajmują 13. miejsce w tabeli i w tej kolejce wygrali 3:2 z Koroną Karolinowo.

Rzekunianka Rzekuń 2:2 KS Wąsewo
A. Dmochowski 2 - A. Żyra, S. Peredystyi

Źródło zdjęcia: KS Wąsewo

Ostrovia w końcu zwycięska!

23 kwietnia 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Do sześciu razy sztuka! Piłkarze Roberta Wilczewskiego w końcu dopisują do swojego konta trzy punkty.

MKS wraca do domu bez punktów

23 kwietnia 2023, MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

Małkińscy piłkarze pojechali do Gończyc, gdzie zmierzyli się ze Zrywem Sobolew. Mecz nie należał do udanych.

Kolejna seria zakończona. KS Wąsewo przegrywa u siebie

16 kwietnia 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

KS Wąsewo było niepokonane w rundzie wiosennej. Niestety dzisiaj ten stan uległ zmianie, po porażce z GKS-em Gumino.