Wysoka porażka KS-u Wąsewo

Dodano: 14 czerwca 2023 11:53, Autor: KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Przedostania kolejka z wysoko notowanym rywalem, zakończyła się równie wysoką porażką dla wąsewskich piłkarzy.
W ramach spotkania 29. kolejki ligi okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka sezonu 2022/2023, podopieczni Adriana Orłowskiego udali się do Szydłowa, gdzie zmierzyli się z tamtejszą Koroną.

Korona Szydłowo zajmuje 4. miejsce w tabeli, a wąsewianie przedostatnie, 15. Drużyna z Wąsewa w rundzie wiosennej zdobyła 15 punktów, a ostatni mecz z kompletem punktów rozegrała 7 maja 2023, w meczu z GKS-em Strzegowo.

Nie dziwi więc jednostronny przebieg spotkania. Już w pierwszej połowie gospodarze schodzili do szatni przy wyniku 3:0. W drugiej połowie podwoili ten wynik. Piłkarze Adriana Orłowskiego zdołali się odryźć jedynie raz, zdobywając honorowe trafienie.

W nadchodzącej kolejce KS Wąsewo pożegna się z publicznością w sezonie 2022/2023, grając na własnym boisku. Wyzwanie będzie jescze trudniejsze, bo przeciwnikiem będzie Kryształ Glinojeck, zajmujący 3. miejsce w tabeli. Mecz odbędzie się w sobotę, 17 czerwca 2023 o godz. 17:00.

Korona Szydłowo 6:1 KS Wąsewo

Zdjęcie poglądowe. Źródło: FreeImages/BananaStock

Arcyważny mecz w Wąsewie. Szalona walka do ostatnich sekund!

5 czerwca 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze KS-u Wąsewo rozegrali na swoim terenie kluczowy mecz o utrzymanie z Wymakraczem Długosiodło. Dwa gole padły w doliczonym czasie!

Osłabieni wąsewianie z porażką

15 maja 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

KS Wąsewo pojechało na mecz wyjazdowy w okrojonym składzie. Bardzo słaba pierwsza połowa przesądziła o wyniku spotkania.

Dobra passa przerwana. KS Wąsewo z porażką

11 maja 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Zmierzyły się ze sobą dwie drużyny będące blisko w tabeli. Kibice mogli zobaczyć wiele bramek, niestety dla wąsewian mecz zakończył się ich porażką.